کد خبر: 343777
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹

عصر اهواز ـ مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: امیدوارم روزنه امیدی باز شود تا امکانات حوزه هنری را در استان توسعه دهیم.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان: امکانات حوزه هنری را در خوزستان توسعه دهیم

عصر اهواز – حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین بلک مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان ظهر امروز یکشنبه در آیین افتتاحیه پلاتوهای نمایش حوزه هنری خوزستان، اظهار کرد: با تمام وجود و اعتقاد در جمع افرادی که به مسیر فرهنگی و هنری آنها امیدوار و معتقد هستم، حضور پیدا کردم.

وی افزود: حوزه هنری سالها قبل در آتلیه ای کوچک و محقر در سازمانی کوچک و پر از موریانه در خیابان نشاط آغاز به کار کرد. آنها در این مکان خیلی زحمت کشیدند و قناعت هنرمندان برخاسته از عشق به رشته و خدمت آنها است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان ادامه داد: هنرمندان ما همچنان مصمم بر مسیر پراثر خود هستند و امیدوارم روزنه امیدی باز شود تا امکانات حوزه هنری را درخوزستان توسعه بدهیم.

حجت الاسلام بلک گفت: هنرمندان معمولا درگیر مسائل اداری و موانع نیستند و با هر امکانات حداقلی هم فعالیت خود را انجام و کار را ادامه می دهند.

وی عنوان کرد: حداقل ۲ دهه با تمام امکانات میزبان حوزه هنری بودیم و تنها سازمان تبلیغات در سطح کشور هستیم که همچنان عجین با حوزه هنری ماند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان اضافه کرد: طی ۲ سال اخیر به عنوان تنها استانی که کار حوزه هنری را در شهرستان ها ادامه داد، معرفی شدیم ولی باز هم حوزه هنری نیاز به امکانات مستقل دارد.

وی بیان کرد: در خوزستان ۲۱ دبیرستان علوم و معارف داریم که شاید در برخی از استان ها تعداد این دبیرستان ها فقط یک باب باشد.

حجت الاسلام بلک در پایان افزود: در سال های جنگ تحمیلی در مساجد گروه تئاتر بوده و از همان موقع هم با امکانات بسیار جزیی فعالیت می کردند.

به گزارش مهر، آیین تجلیل از «محمد غدیرزاده» مدیر واحد نمایش حوزه هنری استان خوزستان نیز در این مراسم انجام و «آرش ساربان» به عنوان مدیر جدید این واحد معرفی شدمنبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان