کد خبر: 343566
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۸

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز گفت: همزمان با بازگشایی مدارس این اداره، تعداد چهار هزار کیف و ۵۰۰ جفت کفش در بین دانش آموزان نیازمند توزیع کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، فاضل خمیسی ظهر امروز شنبه در آئین نواختن زنگ عاطفه ها در دبستان دخترانه عفت با بیان اینکه این جشن تدام محبت و همدلی در بین مردم است، اظهار کرد: ما به دنبال این هستیم که هیچ دانش آموزی به دلیل فقر اقتصادی از نعمت تحصیل محروم نشود.

وی در ادامه افزود: هدف جشن عاطفه ها فقط جمع آوری کمک و پول برای دانش آموزان نیازمند نیست بلکه هدف از ترویج فرهنگ همدلی و دلسوز بودن برای همدیگر و داشتن احساس مسئولیت در آحاد مردم است.

رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز بیان کرد: همزمان با بازگشایی مدارس آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز، تعداد چهار هزار کیف و ۵۰۰ جفت کفش در بین دانش آموزان نیازمند توزیع کرده است.

به گزارش مهر، آئین نواختن زنگ عاطفه ها با حضور مدیرکل کمیته امداد خوزستان، معاون توسعه نیروی انسانی استانداری، رئیس سازمان دانش آموزی استان، معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش و تعدادی از مسئولان آموزش و پرورش و کمیته امداد و دانش آموزان برگزار شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان