کد خبر: 343538
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۴

فرمانده انتظامی خوزستان ازبرگزاری 72 برنامه برون سازمانی و درون سازمانی در هفته نیروی انتظامی در استان خبرداد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


فرمانده انتظامی خوزستان ازبرگزاری ۷۲ برنامه برون سازمانی و درون سازمانی در هفته نیروی انتظامی در استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،سردار محمد رضا اسحاقی ، فرمانده انتظامی خوزستان روز شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خوزستان در محل ستاد فرماندهی این نیرو در اهواز اظهار کرد: نیروی انتظامی خوزستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ۵۳۹ شهید، ۸۵۸ جانباز و ۱۲۵ آزاده سرافراز را تقدیم این نظام اسلامی کرده است.

وی افزود:هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای ایجاد تعامل هرچه بیشتر برای جلب مشارکت اقشار مختلف به قانون گرایی با اصلاح سبک زندگی برای کاهش، از بین بردن بستر ارتکاب به جرم و کاهش جرائم و افزایش احساس امنیت است.

سردار اسحاقی بیان کرد: تقویت زمینه های مشارکت مردمی در توسعه امنیت و معرفی دستاوردهای آن به مردم، توسعه حقوق شهروندی، افزایش خدمات دانش پایه، تقویت روحیه مشارکت پذیری کارکنان، ترویج فرهنگ عاشورایی و حماسه حسینی(ع) از اهداف اصلی ما برای اجرای این برنامه ها است.

وی ارائه خدمات مردم یاری و درمانی به ویژه در مناطق مرزی، ملاقات های چهره به چهره، حضور در مدارس و مساجد برای برقراری تعامل بیشتر و ارائه آموزش همگانی و هشدارهای پلیسی، استقبال از شهدای تازه تفحص شده در روز سه شنبه دوم محرم و غبار روبی از گلزار شهدا از جمله برنامه های این فرماندهی دراین هفته است.

سردار اسحاقی گفت: تجلیل از کارکنان، خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و سرکشی از کارکنان بستری شده در بیمارستان از دیگر برنامه ها است.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه در نیمه نخست امسال تاکنون ۹ هزار و ۴۸۳ نفر به مراکز مشاوره خوزستان مراجعه کرده اند افزود: مراجعه کنندگان به مراکز مشاوره در این مدت با افزایش ۱۰ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال همراه بوده که ۶۸ درصد این مراجعات به مصالحه انجامید.

وی بیان کرد: برگزاری کلاس های آگاه سازی و عمومی در مدارس، برگزاری ۵۶ جلسه نشست هم اندیشی با سران طوایف، ۳۴۱ هزار و ۴۳۲ تماس مردمی با فوریت های پلیسی ۱۱۰، ۹۳۷ فقره تماس با سامانه نظارت همگانی ۱۹۷ و ملاقات مستقیم با ۳۵۱ نفر از مردم برای رفع مشکلات از جمله برنامه های اجرایی ما در شش ماه نخست امسال است.

سردار اسحاقی اظهار کرد: راه اندازی ۱۵۲ شرکت خدمات انتظامی برای نگهبانی از محلات و جذب بیش از ۲ هزار نیرو در این شرکت ها نیز در این مدت انجام شده است.

وی به کشف ۸۵ درصد از سرقت های خودرو و منزل در سطح خوزستان در این مدت اشاره کرد و گفت: تشدید مبارزه با قاچاقچیان کالا و باندهای قاچاق به کشف بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال انجامید.

آئین صبح گاه مشترک نیروهای مسلح استان روز شنبه با شعار ‘همه با هم برای امنیت و آرامش’ با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، سردار اسحاقی فرمانده انتظامی خوزستان، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) و جمعی از فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار و رژه یگان های نظامی و انتظامی در محل ستادکل انتظامی استان برگزار شد.

هفته انتظامی از ۹ مهر آغاز و تا ۱۵مهر ادامه دارد.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان