کد خبر: 343453
تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۲

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: با وجود مشکلات و سختی های بسیار از قبیل سیلاب و سایرحوادث طبیعی، هیچ خللی در برنامه تعهدات تولید نفت و گاز این شرکت به وجود نیامد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم پیرامون ظهر امروز شنبه در جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های نفت و گاز این شرکت و در جمع کارشناسان و مدیران شرکت ملی مناطق نفت‌خیز اظهار کرد: با وجود همه مشکلات ناشی از مسائل غیر عملیاتی توانستیم ضمن حفظ توان، تأسیسات عملیاتی را تعمیرات دوره ای موفقیت انجام و همچنین تأسیسات جدیدی از قبیل ایستگاه پمپاژ نفت تمبی را وارد مدار تولید کنیم.

وی افزود: کسب این موفقیت در حالی صورت گرفت که بروز مشکلات و حوادث مختلف طبیعی از قبیل سیلاب های مخرب رودخانه های دز و کشکان با هوشیاری و آمادگی پرسنل بخش های مختلف مهار و هیچگونه کاهش یا توقفی در تعهدات تولید نفت و گاز این شرکت پیش نیامد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در پایان، به توجهات و تعهدات این شرکت در حوزه اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد و ضمن گریزی به اقدامات صورت گرفته در این بخش از  عنایت و توجه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در واگذاری اعتبارات و تخصیص بودجه به این حوزه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مهر، جلسه پیش بینی تولید و بهره دهی چاه های نفت و گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برای نیمه دوم سال ۱۳۹۵ برگزار شد.

این جلسه با حضور بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ابراهیم پیرامون مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و سایر مدیران و کارشناسان ۲ شرکت ذکر شده برگزار شد.

در این جلسه که در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی شهرک نفت اهواز برگزار شد، کارشناسان فنی و عملیات مناطق نفت‌خیز جنوب ضمن تشریح عملکرد تولید شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در ۶ ماهه نخست سال جاری در خصوص تولید صیانتی از میادین حوزه عملیاتی این شرکت در نیمه دوم سال جاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان