کد خبر: 343153
تاریخ انتشار: جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


دزفول ـ رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت: با تدبیر رهبر و مجاهدت مدافعان حرم، جبهه تقابل با دشمن را دو هزار کیلومتر جلوتر برده ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد مخبر بعد از ظهر امروز پنجشنبه در دیدار با خانواده های پنج شهید مدافع حرم شهرستان دزفول که با حضور مسئولان و خانواده این شهدا در محل بنیاد شهید دزفول برگزار شد، اظهار کرد: هیچکس به اندازه مقام معظم رهبری متوجه اهمیت شهدای مدافع حرم نیست.

وی افزود: از نظر آدم های ساده اندیش، حضور نیروهای مدافع حرم ایرانی در سوریه صرفا به منزله دفاع از سوریه است در حالی که این یک تفکر کاملا اشتباه است چرا که ما با تدبیر رهبر جبهه تقابل با دشمن را دو هزار کیلومتر جلوتر برده ایم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با بیان اینکه اگر شهدای مدافع حرم نبودند اکنون هیچ اثری از ضریح مقدس حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) نبود، گفت: حرکت بزرگی که مدافعان حرم با مجاهدت های خود در سوریه آغاز کردند باعث شد تا دشمن علاوه بر اینکه در خاک سوریه زمین گیر شود بلکه به هدف خود مبنی بر ایجاد حکومت های داعشی در ۲ کشور عراق و سوریه نرسد.

مخبر دزفولی ادامه داد: حضور مدافعان حرم ایرانی در سوریه موجب شده تا مملکت ما به دست داعش نیفتد چرا که اگر این چنین نمی شد اکنون داعش جسارت حمله به خاک ایران و کشتن شمار بسیار بیشتری از هموطنان را پیدا کرده بود.

وی، اقتدار و عزت کنونی ملت ایران را مرهون خود شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دانست و یادآور شد: اکنون ملت ایران به مرحله ای از قدرت رسیده که تمام قدرت های دنیا مجبور به مذاکره با آن شده و هیچ تصمیمی در منطقه بدون اجازه ایران گرفته نمی شود.

مخبر در پایان عنوان کرد: در ابتدای جنگ سوریه بسیاری از صاحب نظران بین المللی و داخلی بر این باور بودند که تلاش ها بیهوده است و سوریه در حال نابودی است اما رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید داشتند که این جهاد مدافعان حرم ادامه یابد که اکنون همه متوجه نتایج مثبت این تصمیم هوشمندانه و عالمانه شده اند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان