کد خبر: 343146
تاریخ انتشار: جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶

با گذشت یازده ماه از آغاز پخش سریال تلویزیونی «معمای شاه» سازمان صدا سیما شیوه پخش این اثر تاریخی را تغییر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225


با گذشت یازده ماه از آغاز پخش سریال تلویزیونی «معمای شاه» سازمان صدا سیما شیوه پخش این اثر تاریخی را تغییر داد.

به گزارش عصر اهواز، در بازدید اواخر شهریورماه ریاست سازمان صدا و سیما از پشت صحنه این سریال در شهرک سینمایی غزالی، اخباری درخصوص پخش هر شبی این سریال بعد از پایان دهه اول محرم مطرح گردید و در نهایت با جمع بندی‌های دقیق و بررسی‌های گسترده مقرر شد از روز شنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۵ این سریال به صورت هر شبی پخش شود.


بر اساس تصمیم‌های صورت گرفته، مخاطبان معمای شاه شش روز در هفته شاهد پخش این سریال تاریخی خواهند بود و این سریال تنها یک روز (پنج شنبه یا جمعه) پخش نخواهد داشت.


پخش معمای شاه از ابتدا آغاز می‌شود


در طول ماه های گذشته بسیاری از مخاطبان سیما طی تماس با روابط عمومی سازمان صدا و سیما تقاضای پخش قسمت‌های گذشته این سریال را داشتند و بر همین اساس، از روز ۲۴ مهرماه پخش سریال معمای شاه از قسمت اول آغاز و تا پایان ادامه می‌یابد. پیش‌بینی می‌شود بر اساس این شیوه پخش شبانه، پخش معمای شاه تا پایان بهمن ماه ادامه یابد.


بر همین اساس جمعه این هفته نهم مهرماه سریال معمای شاه پخش نخواهد شد. قسمت چهل و یکم این اثر تلویزیونی جمعه دوم مهرماه پخش شد و طی آن مخاطبان شاهد ورود شخصیت «فرح پهلوی» به سریال بودند.


معمای شاه به‌مرور وقایع تاریخی، اجتماعی و سیاسی ایران در فاصله سال‌های ۱۳۱۷ تا ۱۳۵۷ هم‌زمان با دوران پهلوی دوم به کارگردانی «محمد رضا ورزی» می‌پردازد.منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان