کد خبر: 342998
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۰

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ایجاد 21 هزار شغل تا 4 سال آینده خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ایجاد ۲۱ هزار شغل تا ۴ سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: با توجه به تلاش همه‌جانبه برای ایجاد اشتغال پایدار در کشور و با توجه به نیاز بالای خوزستان، ایجاد ۲۱ هزار فرصت شغلی در سطح این استان جزو برنامه‌های چهار ساله ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به شمار می‌رود.

‌محمد مخبر، با تاکید بر رفع محرومیت از مناطق محروم خوزستان اظهار کرد: مردم خوزستان در طول هشت سال دفاع مقدس رنج و مشقت‌های زیادی را تحمل کردند و اکنون بخش زیادی از مردم از زندگی کردن در محل تولد خود نیز محروم هستند.

مخبر ادامه داد: کمک به اشتغال استان هدف اصلی ما از این سفر است چرا که مردم خوزستان نباید علاوه بر تحمل رنج دوران جنگ، از مشکلات معیشتی و اقتصادی نیز برخوردار باشند.

وی بیان کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و توجه ویژه ایشان به خوزستان نیاز است که در راستای خدمت‌رسانی به این استان تلاش کنیم.

وی همچنین به ایجاد اشتغال پایدار در خوزستان اشاره داشت و گفت: تلاش‌های ما در جهت ایجاد اشتغال برای ۲۱ هزار نفر در سطح خوزستان است که با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته تا چهار سال آینده محقق خواهد شد.

وی پیگیری‌های استاندار خوزستان در جهت محرومیت‌زدایی را قابل تقدیر دانست و افزود: استاندار خوزستان به‌طور جدی به دنبال ایجاد اشتغال و محرومیت‌زدایی است و این روحیه تواضع مدیریت استان را نشان می‌دهد.

مخبر تصریح کرد: ایجاد این اشتغال در سطح استان خوزستان بدون شک تحول عظیمی را در استان ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام/ومطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان