کد خبر: 342981
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۸

مدیرکل جدید اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان از بهره برداری از 12 مدرسه به کمک بنیاد برکت در سطح استان خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


مدیرکل جدید اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان از بهره برداری از ۱۲ مدرسه به کمک بنیاد برکت در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، رضا رضایی با بیان اینکه استان خوزستان ۱۲ درصد از پروژه‌های مدرسه‌سازی کشور را داراست، اظهار کرد: این درصد مربوط به مدارسی بوده که به وسیله طرح‌های بنیاد برکت صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به نگاه ویژه نظام به ساخت فضاهای آموزشی در کشور، استان خوزستان همچنان در داشتن این فضاها با کمبودهای زیادی مواجه است.

مدیرکل جدید اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان اضافه کرد: در این استان ۳۰ درصد از مدارس از وضعیت خوبی برخوردار نبوده و ۳۰ درصد دیگر از مدارس نیز نیازمند مقاوم‌سازی و نوسازی هستند و بخشی نیز نیازمند کمک ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هستند.

رضایی با بیان اینکه برخی از دانش‌آموزان خوزستانی در وضعیتی که در خور نام نظام باشد آموزش نمی‌بینند، تصریح کرد: بنیاد برکت در سطح این استان تاکنون ۱۰۲ مدرسه را به بهره‌برداری رسانده و امروز نیز ۲۸ کلاس توسط این بنیاد در استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/گمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان