کد خبر: 342660
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹

کلاس توجیهی مسابقه نمایش سوارکاری رده واهو در اهواز برگزار می گردد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


کلاس توجیهی مسابقه نمایش سوارکاری رده واهو در اهواز برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،رییس کمیته آموزش هیات سوارکاری خوزستان، اظهار کرد: ‌این کلاس توجیهی فردا (پنج‌شنبه) در باشگاه سوارکاری صنایع فولاد اهواز برگزار خواهد شد.

مهرزاد بختیاری، گفت: ‌شوی سواره شامل سه بخش مسابقات درساژ، هانتر و کابوی است که این کلاس مربوط به آموزش مسابقات درساژ است.

رییس کمیته آموزش هیات سوارکاری خوزستان افزود: ‌مسابقات درساژ قوانین و مقررات خاص دارد که قرار است پنج‌شنبه با موافقت کانون اسب اصیل عرب کشور، این دوره را برای آموزش قوانین و مقررات برگزار کنیم.

وی هدف از برگزاری این کلاس را نشان دادن این دانست که اسب عرب به غیر از حالت مینیاتوری که دارد و برای نمایش از آن استفاده می‌شود، ‌جنبه های استفاده دیگری نیز دارد و می‌توان سوار آن نیز شد و حرکاتی را با آن انجام داد.

بختیاری خاطرنشان‌کرد: در تلاش هستیم که اگر به یاری خدا این دوره را با موفقیت برگزار کردیم، مسابقه ای را نیز طی دو سه ماه آینده در سطح استان برگزار کنیم.

وی با اشاره به مدرس این دوره نیز عنوان کرد: ‌خانم “لارا روت هاپ”‌ از انگلیس به عنوان مدرس، قرار است فردا (پنج‌شنبه) از طرف کانون اسب اصیل عرب کشور به اهواز اعزام شود و این کلاس را برگزار کند.

رییس کمیته آموزش هیات سوارکاری خوزستان در پایان یادآور شد: ‌این کلاس توجیهی با حضور علاقه‌مندان و مالکان اسب سراسر خوزستان برگزار می‌شود و محدودیت ظرفیتی خاصی ندارد.

انتهای پیام/ومطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان