کد خبر: 342574
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴

جانشین فرمانده سپاه اندیمشک گفت: با هدف ترویج و توسعه ارزش‌های اسلامی و انقلابی و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کتاب راه ستاره‌ها رونمایی شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


جانشین فرمانده سپاه اندیمشک گفت: با هدف ترویج و توسعه ارزش‌های اسلامی و انقلابی و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کتاب راه ستاره‌ها رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،احسان کریم‌پور، جانشین فرمانده سپاه اندیمشک اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم شب خاطره با حضور پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس  و با محوریت مدافعین حرم شهرستان اندیمشک و با راوی‌گری فرماندهان میدانی عملیات نبل و الزهرا در محل مسجد سیدالشهدا کوی فرهنگیان اندیمشک و  با حضور پرشور خانواده معزز شهدا و ایثارگران شمال استان خوزستان، برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم که به همت سپاه ناحیه مقاومت شهرستان اندیمشک و با همکاری بسیج پیشکسوتان برگزار گردید در خصوص شهدای مدافع حرم، خاطراتی بیان و در پایان با حضور مسئولان شهرستان با تقدیم یادبودی از خانواده شهدای مدافع حرم تجلیل به عمل آمد.

جانشین فرمانده سپاه اندیمشک عنوان کرد: هم چنین در این برنامه و با هدف ترویج و توسعه ارزش‌های اسلامی و انقلابی و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، کتاب راه ستاره‌ها با محوریت زندگی شهید مجتبی بابایی از شهدای عالی قدر انقلاب اسلامی ایران و شهرستان ولایت مدار اندیمشک رونمایی شد.

وی افزود: این کتاب در ۱۲۵ صفحه طراحی و منتشر و با حضور پدر این شهید والا مقام و امام جمعه شهرستان اندیمشک و در یک آیین ویژه رونمایی شده و توانسته به نحوی مناسب به سیره‌های عملی و اعتقادی شهید بابایی و مسیر زندگی تا شهادت آن بپردازد  و منطق این شهید ماندگار سرزمین مقاومت را به خوبی شرح و بیان کند.

کریم‌پور بیان کرد: شهید مجتبی بابایی زاده در ۱۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۰ و در جریان مبارزه با گروه تروریستی پژاک در استان کردستان به مقام شهادت نائل آمد و به آرزوی دیرینه خود رسید و سرانجام هم سفر کاروان عاشورا و آسمانی شد.

وی گفت: توجه به پاسداشت فرهنگ ایثار و مقاومت و تبیین راه و منطق شهدای هشت سال دفاع مقدس، یکی از مهم‌ترین نیازهای فردی و اجتماعی ما در جهت مقابله با طرح و برنامه‌های دشمن در مسیر تحقق سلطه و نفوذ بر مرزهای اعتقادی و معنوی ما است و به همین جهت و با همکاری بخش‌های مختلف شهری، امسال و به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی فرهنگی و اجتماعی به میزبانی شهرستان اندیمشک و با محوریت بسیج و مسجد برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه اندیمشک گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس سال روز شکست حصر آبادان و با هدف ترویج خدمات خیریه، شامگاه گذشته جمعی از فرماندهان بسیج حوزه‌های مختلف شهری اندیمشک با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان اقدام به اهدا خون کرده‌اند.

وی بیان کرد: هدف از اجرای این طرح، توجه به تأمین واحدهای خونی بیماران و ایجاد فرهنگ سازی برای مشارکت شهروندان در تأمین واحدهای خونی بیماران و توسعه و گسترش خدمات خیر و معنوی در راستای پاسداشت ارزش‌های اسلامی و انقلابی در جامعه تعیین و هدف گذاری شده است.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان