کد خبر: 342550
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۴

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام گفت: تیم پتروشیمی بندرامام به عنوان نماینده ایران و قهرمان باشگاه‌های غرب آسیا، در مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا شرکت می‌کند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام گفت: تیم پتروشیمی بندرامام به عنوان نماینده ایران و قهرمان باشگاه‌های غرب آسیا، در مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا شرکت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام عزیمت تیم بسکتبال این باشگاه به رقابت‌های چهار جانبه در کشور چین پیش از آغاز جام باشگا‌های آسیا خبر داد و اظهار کرد: پتروشیمی بندرامام به عنوان نماینده ایران و قهرمان باشگاه‌های غرب آسیا، در مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا که از ۱۷ مهرماه در چین برگزار خواهد شد شرکت می‌کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس، یک تورنمت چهارجانبه پیش از آغاز این رقابت‌های مهم در این کشور برگزار می‌شود که با بررسی‌های صورت گرفته، این فرصت را برای هماهنگی بیشتر تیم و بازیکنان ملی‌پوشی که در تمرینات تیم حضور نداشتند مغتنم شمرده و قصد حضور در این تورنمنت را داریم.

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام تصریح کرد: تایوان دیر تایوان، گوانگ سونگ چین، گویانگ کره‌جنوبی و پتروشیمی بندرامام چهار تیم شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند.

یاوری عنوان کرد: این رقابت‌ها از دهم مهرماه آغاز شده و تا پانزدهم ادامه خواهد داشت، مجموعه پتروشمی بندرامام نیز پنجشنبه ۹ مهر ماه برای حضور در این رقابت‌ها کشور را به مقصد چین ترک خواهد کرد.

وی در خصوص ادامه روند یارگیری این تیم برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و سوپر لیگ بسکتبال ایران خاطرنشان کرد: پس از دو بازیکن امریکایی که به پتروشیمی بندرامام ملحق شدند، بازیکن دیگری به خدمت نگرفته‌ایم.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان