کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 342466
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


دزفول- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: تئاتر به عنوان تاثیرگذارترین هنر، رسالت مهمی در راستای نشان دادن ابعاد مختلف و سراسر شور و حماسه دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نادر سعادتی فرد سه شنبه شب در آیین اختتامیه جشنواره تئاتر دفاع مقدس «هنر مردان خدا» که با حضور هنرمندان و برخی مسئولان در سالن اداره ارشاد دزفول برگزار شد، اظهار کرد: دفاع مقدس عظیم ترین رخداد کشور بوده و هست که باید آن را از جهات مختلف تحلیل کرد.

وی افزود: دفاع ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی نه تنها در برابر عراق بلکه در برابر اکثریت کشورهای جهان بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول با بیان اینکه ملت ایران در برابر زورگویی و استکبار مقاومت کرد و نشان داد که زیر بار تجاوز و زور نخواهد رفت اضافه کرد: خودکفایی، آرامش، امنیت و تمامیت ارضی ما مدیون خون ریخته شده هزاران شهید دفاع مقدس است.

سعادتی فرد با تاکید بر اینکه حوادث و رویدادهای پیرامون دوران دفاع مقدس بسیار گسترده است، گفت: هنرمند به عنوان یک انسان متعهد باید ایثارگری و رشادت های آن دوران را برای نسل کنونی به شیوه های مختلف بیان کند.

وی عنوان کرد: تئاتر به عنوان تاثیر گذار ترین ابعاد هنر، رسالت مهمی در راستای نشان دادن ابعاد مختلف و سراسر شور و حماسه دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی دارد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان