کد خبر: 342408
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۵

عصر اهواز - بر اثر آتش سوزی صبح روز سه شنبه در یک واحد مسکونی در اهواز سرکار خانم عفت فتحی یکی از خبرنگاران فعال خوزستانی در آتش سوخت.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 125000
عصر اهواز – بر اثر آتش سوزی صبح روز سه شنبه در یک واحد مسکونی در اهواز سرکار خانم عفت فتحی یکی از خبرنگاران فعال خوزستانی در آتش سوخت.
به گزارش عصر اهواز ، رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان خوزستان گفت: بر اثر آتش سوزی صبح روز سه شنبه در یک واحد مسکونی در اهواز یک خبرنگار در آتش سوخت.
عفت فتحی
شهیار میرخشتی بیان کرد: یک واحد مسکونی در منطقه خیابان نظامی، نبش کافی، ساختمان المهدی در طبقه چهار دچار آتش سوزی شد که در این حادثه یک مادر در آتش سوخت.
میرخشتی با بیان اینکه حادثه به اندازه ای شدت داشته که از جسد، بقایای زیادی نمانده اضافه کرد: علت این حادثه اتصالی برق کولر اعلام شده است.
پیشتر میرخشتی اعلام کرده بود که فرزند خانم فتحی نیز در این حادثه فوت کرده است که ظاهرا اینگونه نبوده است و تنها خانم فتحی در این آتش سوزی جان باخته است.
قربانی این حادثه خانم عفت فتحی از فعالان حوزه رسانه و مطبوعات در اهواز بوده است. علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی اهواز در دست بررسی است.
دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی حادثه غم بار درگذشت بانوی فعال رسانه ای

استاندار خوزستان صبح امروز ششم مهرماه در جریان بازدید وزیر محترم کشور به همراه جمعی از خبرنگاران در شلمچه با اطلاع از حادثه  در گدشت بانوی فعال رسانه ای استان سرکار خانم عفت فتحی این حادثه غم بار را تسلیت گفت.
دکتر غلامرضا شریعتی با اشاره به فعال بودن و زحماتی که این بانوی خبرنگار در پوشش خبری برنامه ها و جلسات استان داشته اند این مصیبت را به جامعه ی خبری استان و خانواده ایشان صمیمانه تسلیت گفت.
دکتر شریعتی برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان نیز صبرجمیل آرزو کرد.
مهدی زنگنه مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز

مهدی زنگنه مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز

پیام تسلیت مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز در پی درگذشت خانم عفت فتحی

بسم الله الرحمن الرحیم

کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَهُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَیْنا تُرْجَعُونَ (آِیه ۵۷ سوره عنکبوت)

گل دیگری از باغ اصحاب رسانه دیارمان به خاموشی گرائید.

او که متانت ، وقارش و مهربانی اش زبانزد دوستان و همکارانش بود و به حق نیز همانگونه بود که درباره اش تصور می شد.

درگذشت ناگهانی خواهر بزرگوارم سرکار خانم عفت فتحی خبرنگار ارزشمند، پرتلاش، بی حاشیه و صادق استان خوزستان، روزنامه نگاران و خبرنگاران و اصحاب رسانه رابه شدت غمگین ومتاثر کرد.

عروجش به باغ ملکوت بر او گوارا باد.

حقیر به سهم خود این مصیبت دردناک را به خانواده‌های محترم میلاسی و فتحی و همچنین جامعه رسانه‌ای استان خوزستان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ایشان، غفران الهی و برای خانواده‌ معظم این خبرنگار فعال، صبر و شکیبایی مسئلت می‌ نمایم.

مهدی زنگنه
پایگاه خبری تحلیلی عصر اهوازمنبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

نظرات برای این مطلب بسته شده است.


Sorry, the comment form is closed at this time.

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان