کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 342358
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


خرمشهر ـ تعداد یک هزار و ۸۷۰ واحد مسکن محرومان در روستاهای آبادان و خرمشهر فردا چهارشنبه با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام و رئیس بنیاد مسکن افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد برکت، روز چهارشنبه هفتم مهرماه جاری با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت، تعداد یک هزار و ۸۷۰ واحد مسکن محرومان در روستاهای آبادان و خرمشهر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، قرارداد ساخت چهار هزار واحد مسکن محرومان در روستاهای جنگ‌زده‌ و تخریب‌شده از زمان جنگ تحمیلی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در سال ۱۳۹۴ منعقد شد که از این تعداد یک هزار و ۸۷۰ واحد تکمیل شده است.

در جریان سفر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هیئت‌های همراه به استان خوزستان، این واحدهای مسکونی افتتاح خواهند شد.

از این تعداد واحد مسکونی، ۹۶۰ واحد در روستاهای آبادان و ۹۱۰ واحد در روستاهای خرمشهر قرار دارند.

مسکن ایمن و استاندارد یکی از اساسی‌ترین نیازهای هموطنان در مناطق محروم کشور است، در این راستا، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، ساخت حدود هفت هزار واحد مسکن محرومان در مناطق محروم سراسر کشور را با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دست پیگیری و ساخت دارد.

در جریان سفر مخبر و هیئت همراه به استان خوزستان در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفتم و هشتم مهرماه جاری، تعدادی از پروژه‌های زیربنایی و مدارس و طرح‌های توانمندسازی اقتصادی بنیاد برکت و گروه توسعه اقتصادی تدبیر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرندمنبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان