کد خبر: 341887
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۷

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان- با اتمام فینال شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی بوکس گرامیداشت شکست حصر آبادان، تیم آبادان به عنوان قهرمان بر سکوی نخست این مسابقات ایستاد. 

به گزارش خبرگزاری مهر، شامگاه امروز یکشنبه فینال مسابقات در ۱۰ وزن برگزار شد که در نهایت تیم آبادان با ۲۸ امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و تیم های سوریه و تهران هر کدام با ۱۹ امتیاز (برتری سوریه با کسب دو طلا) به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند. 

در فینال این دوره از مسابقات در وزن ۹۱ کیلوگرم «حسین المصری» از سوریه، در وزن ۹۲ کلیوگرم «هومن طغایی» از مازندران، در وزن ۹۳ کیلوگرم داود خدری از آبادان، در وزن ۹۴ کیلوگرم «عبدل راجی اف» از داغستان، در وزن ۹۵ کیلوگرم «حسین خضری بهری» از آبادان، در وزن ۹۶ کیلوگرم «احمد غصون» از سوریه، در وزن ۹۷ کیلوگرم «سیاوش امیدی» از خوزستان، در وزن ۹۸ کیلوگرم «علاءالدین غصون» از سوریه، در وزن ۹۹ کیلوگرم «علی دهقانی» از تهران و  در وزن ۱۰۰ کیلوگرم «ایرج عزیزپور» از توابع تهران بر حریفان خود غلبه کردند. 
به گزارش خبرگزاری مهر، در شانزدهمین دوره از مسابقات بین المللی بوکس گرامیداشت شکست حصر آبادان ۱۱۰ بوکسور از ۶ تیم خارجی شامل قزاقستان، داغستان، سوریه، عراق، پاکستان و افغانستان و ۸ تیم داخلی متشکل از تهران، توابع تهران، مرکزی، ار دبیل، مازندران، فارس، خوزستان و آبادان حضور داشتند. منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان