کد خبر: 341842
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۳

سیدمسعود طباطبایی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیام این حرکت خود را بزرگداشت یاد بچه های جنگ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


سیدمسعود طباطبایی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیام این حرکت خود را بزرگداشت یاد بچه های جنگ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، این جانباز دوران دفاع مقدس در بدو ورود به شهر اندیمشک با گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیام این حرکت خود را بزرگداشت یاد بچه های جنگ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت:در طول مسیر خود این پیام در استان های مختلف اطلاع رسانی شده است.

وی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۳۰هزار کیلومتر با دوچرخه رکاب زده و سه هزار کیلومتر نیز پیاده روی در استان ها و مناطق مختلف داشته ام.

طباطبایی بیان داشت:این حرکت با هدف انتقال پیام صلح و دوستی،فرهنگ ایثار و شهادت،محیط زیست و سایر پیام های انسانی بوده است.

وی افزود:در راستای اهداف والای ایرانگردی و جهانگردی و انتقال پیام این سفرها ، در هر منطقه که وارد می شوم نهالی را غرس می کنم و در شهرستان اندیمشک نیز در پاسداشت یاد و خاطره شهدای والامقام شهرستان در آمادگاه دوکوهه نهالی کاشته شد.

طباطبایی گفت:تاکنون ۳۷۰ نهال در شهرها و استان های مختلف کشور به یاد شهدای والامقام غرس شده است.

 طباطبایی گفت:دور سوم سفرها نیز در حال انجام است و در سفرهای خارج از کشور نیز چندین سفر ناتمام داشته ام.

شایان ذکر است :پیمان جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک نیز با لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از این جانباز تقدیر کرد.

 انتهای پیام /ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان