کد خبر: 341799
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸

ایلنا: رئیس پلیس راه شمال فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: وقوع دو حادثه منجر به فوت وجرح در محورهای استان، سبب جان باختن چهار نفر و مجروحیت سه تن دیگر شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225


به گزارش عصر اهواز از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” یوسف نجفی ” با اعلام این خبر گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه دو تصادف منجر به فوت و جرح در سطح جاده­ها و معابر برون شهری استان به وقوع پیوست.


وی گفت: در یکی از این حوادث که در کیلومتر ۳۰ محور “ریگان -ایرانشهر” به وقوع پیوست، یک دستگاه سواری پراید به علت عدم توجه به جلو از مسیر خود منحرف و واژگون شد.

نجفی یادآورشد: در این حادثه راننده سواری پراید که مردی حدودا ۴۵ ساله بوده به همراه دو سرنشین دیگر بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست دادند و سه سرنشین چهار ساله، ۱۷ ساله و ۳۰ساله به شدت مجروح و روانه بیمارستان شدند.

نجفی درخصوص واژگونی یک دستگاه سمند در محور فرعی “راور- فیض آباد ” گفت: این واژگونی در ساعت هشت صبح روز گذشته به علت عدم توجه به جلو رخ داد.

وی افزود: در این حادثه سرنشین سواری سمند که خانمی ۳۷ ساله بود، به شدت مجروح و جان خود را از دست داد.

رئیس پلیس راه شمال استان در پایان تصریح کرد: رانندگان با رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی می توانند در پیشگیری از حوادث جاده ای نقش به سزایی ایفا کنند و از بروز چنین حوادث تلخ و ناگوار جلوگیری کنند.


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان