یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 341779
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰

همان طور که می دانید برزیل به خاطر المپیک 2016 ریو، امسال میزبان توریست های زیادی بود. از این رو به معرفی چند مورد از معروف ترین و بهترین غذا های برزیلی می پردازیم.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 11410
وب‌سایت ۱۱۸ سفر: همان طور که می دانید برزیل به خاطر المپیک ۲۰۱۶ ریو، امسال میزبان توریست های زیادی بود. از این رو به معرفی چند مورد از معروف ترین و بهترین غذا های برزیلی می پردازیم.

 Barbecue

محبوب ترین غذاهای برزیلی

در زبان برزیلی، واژه churrasco یک اصطلاح پرتقالی و اسپانیایی برای کباب است که از جنوب برزیل منشا می گیرد. این غذا شامل انواع مختلف گوشت، سوسیس و مرغ است که همه روی آتش پخته می شوند.


 Feijoada

محبوب ترین غذاهای برزیلی

Feijoada یک بشقاب بین المللی در برزیل است. این بشقاب شامل لوبیای سیاه و سفید با انواع مختلف گوشت گاو و سوسیس است که به طور سنتی با برنج سرو می شود.


Camaroes Jangaderiro

محبوب ترین غذاهای برزیلی

این غذا با میگو های سوخاری پوشیده از نان ترد و پنیر خامه ای، از معروف ترین بشقاب های برزیلی است.


Caipirinha

محبوب ترین غذاهای برزیلی

Caipirinha از نوشیدنی های محبوب این کشور است که با لیمو، یخ و شکر درست می شود.


 Brazilian hot sauce

محبوب ترین غذاهای برزیلی

برزیل خانه خوراکی های تند است و گمان می رود هیچ چیز تند تر از فلفل Malagueta وجود نداشته باشد. Malaguetaیکی از انواع چیلی است که به ویژه در برزیل و پرتقال با غذا هایی که از مرغ تهیه می شوند، سرو می شود.


 Brazil nuts

محبوب ترین غذاهای برزیلی

اگر چه این مورد غذا نیست، با این حال اگر می خواهید به برزیل سفر کنید، مغز های برزیلی را از دست ندهید. این مغز ها به خاطر مزه عالی و خواص سلامت بخش خود معروف هستند. روغنی که از این ها استخراج می شود اغلب در محصولات آرایشی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد.


Brazilian Roll

محبوب ترین غذاهای برزیلی

این غذا در قالب یک رول پر شده با گوشت و یا شیرینی سرو می شود و طعم منحصر به فرد خود را دارد.


 Galinhada

محبوب ترین غذاهای برزیلی

Galinhada یک ظرف رایج برزیلی تهیه شده از برنج و مرغ است.


 Salgado

محبوب ترین غذاهای برزیلی

Salgado  یک میان وعده معروف برزیلی و البته محلی است. با این حال بسیاری عقیده دارند به اندازه کافی برای مصرف به عنوان یکی از وعده های غذایی سنگین است. این اسنک به طور گسترده ای در خیابان های برزیل یافت شده و همراه با آب میوه و نوشابه میل می شود.


 Brazilian coffee

درسفر به برزیل چی بخوریم؟
 

زمانی که صحبت از قهوه می شود، بدون شک نام برزیل به ذهن می آید. این کشور بزرگ ترین تولید کننده قهوه در سطح جهان است.منبع: برترین‌ها
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان