کد خبر: 341740
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از تجلیل از ورزشکاران المپیکی، ‌پارالمپیکی و قهرمانان آسیایی و جهانی 6 ماه نخست سال 95 با حضور استاندار خوزستان خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از تجلیل از ورزشکاران المپیکی، ‌پارالمپیکی و قهرمانان آسیایی و جهانی ۶ ماه نخست سال ۹۵ با حضور استاندار خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، فرامرز کیانی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اظهار کرد:‌ چهارشنبه هفته جاری با حضور دکتر شریعتی از المپیکی و پارالمپیکی‌ها و همچنین قهرمانان آسیایی و جهانی شش ماه نخست سال ۹۵ تقدیر می‌کنیم.

وی بیان داشت: ‌در این مراسم به مدال‌آوران طلا، ‌نقره و برنز المپیک و پارالمپیک به ترتیب مبلغ ۳۰، ۲۰ و ۱۵ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر که به امضای استاندار خوزستان رسیده است، اهدا خواهد شد. همچنین از ورزشکارانی که در المپیک و پارالمپیک شرکت داشتند ولی موفق به کسب مدال نشدند با اهدا لوح تقدیر و پاداش، تقدیر و تشکر خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان تصریح کرد:‌ ‌همچنین به ورزشکاران خوزستانی که در مسابقات جهانی موفق به کسب مدال شده‌اند، به ترتیب مبلغ ۳ ،‌۲، و ۱٫۵ میلیون تومان و به مدال‌آوران آسیایی نیز به ترتیب مبلغ ۲، ۱٫۵ و یک میلیون تومان اهدا خواهد شد.

وی اذعان داشت: این مراسم با حضور مسوولان استانی، ‌روسای هیات‌های مربوطه و همچنین جامعه ورزش خوزستان برگزار می‌شود.

کیانی‌زاده افزود: ‌این مراسم جهت تقدیر و تشکر از ورزشکاران خوزستانی و همچنین دادن انگیزه و روحیه به آن ها جهت تلاش و مدال‌آوری در مسابقات آینده است تا بتوانند بار دیگر برای استان خوزستان و کشورمان افتخارآفرینی کنند.

وی ادامه داد:‌ این حداقل کاری است که از دست ما بر می‌آید؛ مشکلات مالی بسیاری داریم ولی خودمان را موظف می‌دانیم که از این ورزشکاران که باعث به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین مختلف شده‌اند، قدردانی کنیم.

انتهای پیام/گمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان