یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 341659
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۵

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اندیمشک گفت: این طرح برای رده‌های سنی 7 تا 70 سال است که با با دستورالعمل‌ها و برنامه‌های مدون سازمان اوقاف اجرایی می‌شود.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631

[ad_1]

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اندیمشک گفت: این طرح برای رده‌های سنی ۷ تا ۷۰ سال است که با با دستورالعمل‌ها و برنامه‌های مدون سازمان اوقاف اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،میثم رشنو، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اندیمشک با اشاره به برگزاری طرح ملی حفظ قرآن کریم در این شهرستان اظهار کرد: این طرح برای نخستین‌بار در این شهرستان با حضور یک‌هزار و ۱۵۰ حافظ کلید خورد.

وی افزود: این طرح برای رده‌های سنی ۷ تا ۷۰ سال است که در کارگروه‌های تخصصی حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل با دستورالعمل‌ها و برنامه‌های مدون سازمان اوقاف اجرایی می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اندیمشک در ادامه تصریح کرد: ظرفیت‌های بی‌بدیل اندیمشک در عرصه قرآنی یک مزیت معنوی ارزشمند است که می‌طلبد تمامی امکانات در جهت باورتر کردن آن بسیج شود.

وی در پایان از همکاری آموزش و پرورش شهرستان و منطقه الوار گرمسیری در این طرح تشکر کرد.

انتهای پیام/م

[ad_2]مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان