کد خبر: 341628
تاریخ انتشار: شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۴

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


دزفول ـ فرمانده انتظامی دزفول خواستار نصب و تجهیز مناطق سطح شهر به دوربین های مداربسته برای تامین امنیت شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی الهامی بعد از ظهر امروز شنبه در نشست شورای اداری شهرستان دزفول با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: ۹ مهرماه آغاز هفته ناجا است که شعار این هفته  «همه با هم برای امنیت و آرامش» خواهد بود.

وی با بیان اینکه امنیت یک مقوله فراگیر است که تمام سازمان ها و نهاد های مدنی در ایجاد آن نقش موثر دارند، افزود: متاسفانه بیشترین بار امنیت و انتظارات بر دوش نیروی انتظامی است، در حالی که نیروی انتظامی نمی تواند به تنهایی تولید کننده امنیت باشد بلکه یکی از سازمان هایی است که وظیفه حفاظت از امنیت تولید شده را دارد.

فرمانده انتظامی دزفول، خواستار مساعدت ادارات و دستگاه های اجرایی دزفول برای نقش آفرینی در مقوله امنیت شد و گفت: این امنیت و پیشرفت های نظامی مرهون خون شهدا و تدابیر امام راحل و رهبری است، بنابراین همه دستگاه های شهرستان باید موضوع امنیت را که مطالبه اصلی مردم است با جدیت پیگیری کنند و در اولویت برنامه های خود بگذارند.

سرهنگ الهامی همچنین عنوان کرد: در شهرستان دزفول نزاع ها، درگیری ها، تصادفات و سرقت در زمینه موتورسیکلت، منازل و اماکن خصوصی در اولویت ناامنی ها قرار دارند در حالی که در بسیاری ازاین موارد مردم خودشان می توانند تامین کننده امنیت باشند .

وی، خواستار انجام اقدامات کارشناسی و اصولی برای کاهش آمار تیراندازی در مراسم ها شد و افزود:  تامین و نصب دوربین های امنیتی، ملزم کردن اصناف برای نصب و تجهیز مغازه ها و اماکن کسب و کار خود به دوربین های امنیتی، آموزش شهروندان و تامین پارکینگ های عمومی در سطح شهرستان از جمله نیازهای دزفول برای تامین امنیت پایدار است.

فرمانده انتظامی دزفول در پایان، خواستار مساعدت مسئولان و دستگاه های اجرایی برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم های نیروی انتظامی دزفول به مناسبت هفته ناجا شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان