کد خبر: 341598
تاریخ انتشار: شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۲

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان ـ سرمربی تیم ملی بوکس داغستان گفت: با برنامه ریزی هایی که فدراسیون های بوکس آسیایی انجام داده اند در حال حاضر سطح کیفی بوکس این قاره به اروپا نزدیک شده است.

به کزارش خبرگزاری مهر، رشید بیگ احمداف عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه برای ارزیابی جوانان تیم مان در این دوره از رقابتها حاضر شدیم، اظهار کرد: از آنجایی که تیم ملی ما در حال آماده سازی خود برای حضور در ۲ رویداد کشوری و جهانی است، شرکت در مسابقات بین المللی بوکس آبادان در شناسایی نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی به کادر فنی ما کمک می کند.

وی با بیان اینکه برای دومین بار است که در تورنمنت شکست حصر آبادان شرکت می کنیم، عنوان کرد: همیشه از طریق رسانه ها جریانات بوکس ایران را پیگیری می کنیم، بوکس ایران در حال پیشرفت است و بسیار خوشحالیم که به عنوان یک تیم اروپایی در کشوری از آسیا حضور یافته ایم که در مسیر  پیشرفت و تعالی قرار دارد.

سرمربی تیم ملی بوکس داغستان با قدرانی از میزبانی بسیار خوب آبادانی ها تصریح کرد: هیچ کمبودی در این رقابتها احساس نشد.

احمداف گفت: مسابقات از سطح کیفی بالایی برخوردار است و حضور تیمهای خوبی همچون قزاقستان و ایران سبب ارتقای سطح کیفی مسابقات نسبت به دوره قبل شده است.

وی، برگزاری چنین مسابقاتی را سبب همبستگی بیشتر میان ملتها و به ویژه ورزشکاران خواند و ابراز امیدواری کرد تا در سراسر جهان شاهد چنین مسابقات خوب و با کیفیت باشیم.

به گفته سرمربی تیم ملی بوکس داغستان، بوکسورهای آسیایی با جدیتی که در انجام فعالیتهای خود دارند توانسته اند خود را به سطح کشورهای اروپایی نزدیک کنند و به طور قطع در آینده نزدیک شاهد رقابتهای جدی و خوبی میان تیمهای آسیایی و اروپایی خواهیم بود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان