یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 341581
تاریخ انتشار: شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵

دیدارهای ششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی خانگی ایبار برابر رئال سوسیه‌داد و صعود این تیم به رده چهارم جدول ادامه پیدا کرد.
امتیاز خبر: 92 از 100 تعداد رای دهندگان 8423

[ad_1]

دیدارهای ششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی خانگی ایبار برابر رئال سوسیه‌داد و صعود این تیم به رده چهارم جدول ادامه پیدا کرد.

به گزارش عصر اهواز، در دومین بازی از هفته ششم لالیگا امروز (شنبه) تیم فوتبال ایبار میزبان رئال سوسیه‌داد بود و این تیم را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.


در این بازی که سوسیه‌داد در دقیقه ۲۴ آن با اخراج آریتس الوستوندو ۱۰ نفره شد، آسیر ایارامندی، بازیکن پیشین رئال‌ مادرید در دقیقه ۵۷ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و «به‌به» هم در دقیقه ۶۶ گل دوم ایبار را به‌ثمر رساند. در این بازی همچنین پدرو لئون، یکی دیگر از بازیکنان پیشین رئال مادرید در دقیقه ۲۵ فرصت داشت از روی نقطه پنالتی که حاصل خطای الوستوندو بود، گلزنی کند اما این فرصت را به هدر داد.

ایبار با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد تا با سبقت گرفتن از اتلتیکومادرید، با بارسلونای رده‌ سومی هم‌امتیاز شود و به‌خاطر تفاضل گل کمتر در رده چهارم قرار بگیرد.

در ادامه بازی‌های امروز از هفته ششم لالیگا از ساعت ۱۷:۴۵ (به وقت تهران) بارسلونا میهمان اسپورتینگ خیخون است. همچنین از ساعت ۲۰ اتلتیک بیلبائو میزبان سویا خواهد و از ساعت ۲۲:۱۵ رئال مادرید در خانه لاس‌پالماس به میدان خواهد رفت


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان