کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 341373
تاریخ انتشار: جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۲

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


دزفول- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول از کشف پیکر گردشگر ۵۷ ساله عراقی در رودخانه دز توسط غواصان آتش نشانی دزفول خبر داد.

عبدالحسین معظم فر در گفتگو با خبرگزاری مهر، اظهار کرد: ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه عصر دیروز پنجشنبه دو گردشگر ۵۷ و ۳۵  ساله ساکن عراق که به همراه آشنایان آبادانی  خود برای تفریح به رودخانه دز در دزفول آمده بودند، دچار حادثه شدند.

وی افزود: پس از وقوع حادثه اکیپ امداد و نجات سازمان آتش نشانی دزفول در محل حادثه حاضر و موفق به نجات جان گردشگر ۳۵ ساله شد اما جست جو برای کشف جنازه فرد دوم به دلیل تاریک شدن هوا بی نتیجه ماند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: بنابراین صبح امروز جمعه دوم مهرماه پس از هماهنگی های لازم برای پایین آمدن دبی آب رودخانه و آماده سازی، اکیپ غواصی سازمان آتش نشانی دزفول در محل حادثه واقع در حد فاصل پل قدیم و پل جدید حاضر شدند که پس از یک ساعت تلاش، موفق به کشف جنازه این گردشگر ۵۷ ساله عراقی در اعماق رودخانه شدند.

به گزارش مهر، از ابتدای امسال تا کنون ۱۰ حادثه منجر به مرگ در رودخانه دز و کانال های آبیاری کشاورزی شهرستان دزفول رخ داده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان