یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 341359
تاریخ انتشار: جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۷

یکی از روزنامه نگاران اصلاح‌طلب به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام از سوی دادگاه انقلاب استان مرکزی به هفت ماه حبس محکوم شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225

[ad_1]

یکی از روزنامه نگاران اصلاح‌طلب به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام از سوی دادگاه انقلاب استان مرکزی به هفت ماه حبس محکوم شد.

به گزارش عصر اهواز، سعید میرمحمدی وکیل سروش فرهادیان با اعلام این خبر گفت: دادگاه انقلاب اسلامی انتقادهای موکلم پس از انتخابات سال ۸۸ و حصر رهبران معترضان به نتیجه انتخابات را ذیل ماده ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی فعالیت تبلیغی علیه نظام اعلام کرده است.


وکیل فرهادیان ادامه داد: بر اساس اعلام شعبه دوم دادگاه انقلاب استان‌مرکزی، شاکی این پرونده فرماندهی سپاه روح الله است و دادگاه بر اساس گزارش سازمان اطلاعات سپاه، سخنرانی‌ها و مقاله‌های موکلم در انتقاد از حصر را جرم تشخیص داده است.


میرمحمدی اظهار کرد:‌ در حکم صادر شده آمده که موکلم ارکان نظام را مورد سوال قرار داده است. این در حالی است که موکل من روزنامه‌نگار است و مورد سوال قرار دادن مسئولان از جانب او یک امر طبیعی و قانونی است.

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان