کد خبر: 341238
تاریخ انتشار: جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۶

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان – مربی تیم بوکس آبادان گفت: در تمامی اوزان مدعی کسب مدال خوش رنگ در این دوره از رقابت ها هستیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، کورش مولایی شامگاه پنچ شنب در حاشیه برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات بوکش گرامیداشت شکست حصر آبادان در جمع خبرنگاران افزود: تیم ما از دو ماه پیش تمرینات خود را برای حضور پرقدرت در رقابت های بین المللی شکست حصر آبادان آغاز کرد و اکنون بچه ها به ۸۰ درصد آمادگی رسیده اند.

وی با بیان اینکه این تمرینات بر پایه استقامت، سرعت و قدرت انجام شد، اظهار کرد: بوکسورهای ما تمرینات سخت و طاقت فرسایی را انجام دادند.

وی تصریح کرد: اگر بوکسورهای تیم آبادان در این رقابت ها تنها ۱۰ درصد از توانایی های خود را به اجرا بگذارند، به طور قطع عنوان قهرمانی را کسب می کنیم.

مربی تیم بوکس آبادان گفت: تمامی حریفان برای ما همانند مدعیان قهرمانی هستند اما تیم آبادان در هر ۱۰ وزن مدعی کسب مدال خوش رنگ طلا است مگر اینکه اتفاقات ورزشی از جمله مصدومیت مانع از آن شود.

مولایی  با تاکید بر اینکه این رقابت ها برای همبستگی بیشتر بین کشورها و برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس برگزار می شود، افزود: تیم های پاکستان، داغستان و قزاقستان با بوگسورهای بسیار خوبی در این رقابت ها شرکت کرده اند که به طور قطع این مسئله سطح مسابقات به لحاظ کیفی را بالا می برد.

وی اظهار کرد: متاسفانه این مسابقات در ۱۰ سال گذشته به صورت منظم برگزار نشده است و به همین دلیل اکثر تیم های مطرح جهان در این رقابت ها حضور نیافتند.

مولایی تصریح کرد: با توجه به افق ترسیم شده برای این مسابقات می توانیم با برنامه ریزی بهتر میزبان تیم های بزرگ و مطرح جهان در این رقابت ها باشیم.

به گفته وی در تیم آبادان بوکسورهای توانمندی وجود دارد که امکان زیادی برای راه یابی به تیم ملی برخوردار هستند، حضور کادر فنی فدراسیون بوکس در این مسابقات می تواند زمینه کشف استعدادهای ناب را از میان بچه های آبادان مهیا کند، بوکسورهای آبادانی مستعد، با آتیه و دارای پتانسیلهای فراوانی در درون خود هستند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان