کد خبر: 341217
تاریخ انتشار: جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۳

امروز چهارشنبه 31 شهریورماه همزمان با سراسر کشور زنگ شکوفه ها با حضور کلاس اولی ها در مدارس ابتدایی شوش و شاوور نواخته شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


امروز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه همزمان با سراسر کشور زنگ شکوفه ها با حضور کلاس اولی ها در مدارس ابتدایی شوش و شاوور نواخته شد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، مجتبی دیناروند، مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی جدید را پاس داشته و بیان داشت: گرامی داشت هفته دفاع مقدس خود بزرگترین مدرسه است و باید دانش آموزان درس بزرگ رشادت، شهادت طلبی و ایثار را از این هفته فرا گیرند.

وی خاطر نشان کرد: مدرسه سنگر تعلیم و تربیت دلاورمردان هشت سال جنگ تحمیلی است که با توکل بر خداوند متعال خون پاک خود را نثار کرده تا امروز نوگلان باغ زندگی در سایه امنیت و آرامش به تحصیل بپدازند و این درس بزرگ باید در رگ های دانش آموزان ما جریان یابد.

در ادامه پس از اجرای برنامه های متنوع و شاد، زنگ شکوفه ها توسط مسئولان نواخته شد و دانش آموزان پس از دریافت هدایایی با گذشتن از زیر قرآن مجید وارد کلاس درس شدند.

همچنین ۲کلاس درس جدید دردبستان معلم وادیب به مساحت ۷۷متر وباهزینه ۲۳۰میلیون ریال که از محل کمک های اولیای دانش آموزان و خیران تکمیل شده بود افتتاح گردید.

در شهرستان شوش و شاوور بیش ۳۸هزار دانش آموز در ۴۶۵ مدرسهو سه هزار و ۱۹۲
کلاس درس وجود دارد.

همچنین ۴ هزار و ۸۱۴ کلاس اولی و سه هزار و ۵۰۰ پیش دبستانی در شهرستان شوش روز چهارشنبه راهی کلاس درس شدند.

انتهای پیام/گمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان