کد خبر: 341159
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۴

فرماندار شادگان گفت: ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن امسال همکاری لازم را در تمام زمینه ها داشته باشند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


فرماندار شادگان گفت: ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن امسال همکاری لازم را در تمام زمینه ها داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، بهروز فرج اللهی،فرماندار شادگان با بیان اینکه ادارات و دستگاههای شهرستان شادگان در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن مشارکت جدی داشته باشند، اظهار کرد: با توجه به دستور ریاست جمهوری تمام ادارت و دستگاههای اجرایی مکلف هستند نیروی انسانی، خودروها، وسایل و تجیهزات مخابراتی و سایر تجهیزات مورد نیاز در طول دوره های آموزشی و اجرای سرشماری را در اختیار ستاد سرشماری شهرستان قرار دهند .

وی در ادامه، به اهمیت نتایج سرشماری نفوس و مسکن و آمار با در دست بودن آمار و اطلاعات دقیق برای توسعه کشور اشاره کرد و گفت: سرشماری نفوس و مسکن یکی از رویدادهای بسیار مهم است و نتایج حاصل از سرشماری عمومی نفوس و مسکن نیز در قالب آمار و اطلاعات اهمیت بسیاری را شامل می‌شود که تمام اعتبارات و امکانات که به شهرستان تخصیص می یابد براساس سرشماری خواهد بود.

فرج اللهی خاطرنشان کرد: سرشماری عمومی نفوس مسکن سال ۱۳۹۵ طی ۲ مرحله صورت می گیرد که دو مرحله از سوم تا ۲۴ مهرماه و با استفاده از اینترنت و به صورت خود تکمیلی توسط شهروندان انجام و مرحله دوم از ۲۵ مهرماه تا ۲۵ آبان ماه به صورت حضوری توسط نیروهای آموزش دیده در این زمینه با استفاده از امکانات الکترونیکی جدید و به صورت paper less اجرا خواهد شد.

فرماندار شادگان عنوان داشت: تمامی امور مربوط به اطلاع رسانی در خصوص روش خود تکمیلی توسط برنامه های، همایش ها و گردهمائی های که به منظور آگاهی سازی شهروندان از نحوه روش خود تکمیلی اطلاعات خانوار در این شهرستان شروع شده و همزمان با سایر نقاط کشور نیز برنامه هایی در این خصوص در سطح شهرستان برگزار می شود.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان