تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 34111
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲

ملی پوشان ایران که دیدارهای سخت مقابل لبنان میزبان و کره جنوبی را با پیروزی به پایان رسانده بودند در مقابل استرالیا قرار گرفتند و با شکست 79-56 مقابل این تیم به رتبه دوم رسیدند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تیم ملی بسکتبال ایران به رتبه دوم مسابقات کاپ آسیارسید. 
به گزارش عصر اهواز ، ملی پوشان ایران که دیدارهای سخت مقابل لبنان میزبان و کره جنوبی را با پیروزی به پایان رسانده بودند در مقابل استرالیا قرار گرفتند و با شکست ۷۹-۵۶ مقابل این تیم به رتبه دوم رسیدند. 
تیم استرالیا به تازگی به منطقه آسیا رسیده و در آن طرف گروه با پیروزی بزرگ مقابل چین قدرتش را ثابت کرده بود. 
ای اسپورت در این مورد نوشت  دیدار فینال رقابت های کاپ آسیا از ساعت ۲۲:۳۰ در سالن نوفل نوحد شهر بیروت میان ایران و استرالیا آغاز شد. مهران حاتمی در این دیدار هم با ترکیب ثابت خود در این تورنمنت یعنی حامد حدادی، ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی، محمد جمشیدی و بهنام یخچالی کار را آغاز کرد.  استرالیا که در اولین حضور خود در جمع تیم های آسیایی با شکست نیوزلند به بازی نهایی رسیده بود، مقابل تیمی قرار گرفت که با گذر از لبنان و کره جنوبی به بازی نهایی رسید تا بعد از ۴ سال بار دیگر قهرمانی در قاره کهن را تجربه کند.
کوارتر اول این دیدار با نمایش خوبی از سوی آسمان خراش های ایرانی آغاز نشد و اختلاف به ۱۰ امتیاز هم رسید اما با وقت استراحتی که مهران حاتمی درخواست کرد، اختلاف کمتر شد تا در نهایت این کوارتر با نتیجه ۱۸ بر ۱۴ به سود کانگوروها به پایان رسید. 
کوارتر دوم با اوج گیری استرالیایی همراه بود و حتی وقت های استراحت حاتمی نیز کارساز نبود تا اختلاف در پایان نیمه اول به ۱۷ امتیاز برسد. ۴۳ بر ۲۶ نتیجه ای بود که در پایان کوارتر دوم روی اسکوربورد ثبت شد.
کوارتر سوم با بازگشت نسبتا ملایم شاگردان مهران حاتمی همراه بود که توانستند این وقت را به سود خود به پایان برسانند. در پایان این کوارتر نتیجه ۵۶ بر ۴۳ روی تابلو ثبت شد تا هواداران ایرانی اندک امیدی به بازگشت در کوارتر پایانی داشته باشند.
کوارتر چهارم اما در حالی برگزار شد که خستگی در چهره بازیکنان ایرانی موج می زد و خطاهای زیاد بازیکنان اصلی باعث شد آنها دست به عصا بازی کنند. در نهایت با وجود تلاش آسمان خراش های ایرانی این کوارتر هم برای بازگشت نتیجه ای در بر نداشت تا بازی با نتیجه ۷۹ بر ۵۶ به سود استرالیایی ها به پایان برسد. 
با این حساب ایران از رسیدن به چهارمین قهرمانی خود در آسیا بازماند و استرالیا در اولین حضورش جام قهرمانی را بالای سر برد.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصــر ایـران
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان