کد خبر: 340801
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۰

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز -معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خوزستان از توزیع بیش از ۱۷ هزار غذای گرم بین نیازمندان این استان در روز عید غدیر خم خبر داد.

محمدرضا علیپور در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: عید غدیر از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و باید این عید بزرگ را گرامی بداریم و هر یک به اندازه خود در برگزاری شادی و سرور به‌مناسبت این عید سهیم باشیم.

وی با بیان اینکه معرفی اهداف و رسالت‌ غدیر بین اقشار مختلف جامعه در راستای کمک و دستگیری از نیازمندان ضروری است، افزود: هر چند که مردم در رمضان، محرم و سایر ماه‌ها نسبت به اطعام و ارزاق اقدام کرده ولی ثواب اطعام در روز غدیرخم چیز دیگری است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خوزستان اظهار کرد: با مشارکت مردم و خیران در مراکز نیکوکاری استان ۱۳ هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان استان توزیع شد.

علیپور با اشاره به اجرای طرح بزرگ ضیافت علوی خبر داد: با مشارکت هیئت روضه‌الزهرا اهواز نیز چهار هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان تحت حمایت شهرستان اهواز توزیع شده است.

وی ادامه داد: با همکاری صندوق خیریه حضرت رقیه (س) نیز به ۳۱۳ از ایتام تحت حمایت در شهرستان های اندیکا و رامشیر اطعام داده شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خوزستان در پایان با تقدیر از همراهی‌های همیشگی مردم استان با کمیته امداد ابراز امیدواری کرد: امیدوارم با کمک های دولت و مجلس و مردم نیکوکار این نهاد به اهداف نهایی خود که خودکفایی و استقلال مالی و اقتصادی خانواده ها و حل مشکلات اجتماعی و فرهنگی مددجویان تحت حمایت دست یابد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان