یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 340653
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴

امام‌جمعه رامهرمز از بازسازی واقعه بزرگ غدیر توسط بسیج سپاه این شهرستان به مدت 2 شب برای عموم به خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631

[ad_1]

امام‌جمعه رامهرمز از بازسازی واقعه بزرگ غدیر توسط بسیج سپاه این شهرستان به مدت ۲ شب برای عموم به خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، حجت‌الاسلام سید اسماعیل موسوی بیان کرد: در رابطه با اهمیت غدیر همین بس که خداوند به پیامبر دستور می‌دهد که تکمیل رسالتش را انجام دهد و آن انجام رسالت غدیر است.

وی اظهار داشت: ما معتقدیم اگر مکلفان بخواهند به تکلیف خود عمل کنند باید راهنما داشته باشند و بعد از پیامبر باید مردم پیشوا داشته باشند.

امام‌جمعه رامهرمز تصریح کرد: در گرامی‌داشت این روز بزرگ مردم شهر و روستاهای رامهرمز از عید قربان تا غدیر در مساجد، محله‌ها و بازار به‌صورت خودجوش اقدام به برپایی مراسم جشن و سرور کرده‌اند.

وی افزود: دفتر امام‌جمعه هم با هماهنگی و برنامه‌ریزی توانسته است بیش از ۱۰ برنامه در روستاها و بیش از ۱۰ مراسم جشن را در سطح شهر منعقد کند.

موسوی در پایان گفت: با توجه به این‌که عید غدیر، عید بزرگ امامت و ولایت است، بازسازی واقعه بزرگ غدیر نیز توسط بسیج سپاه رامهرمز به مدت دو شب برای عموم به نمایش درخواهد آمد که مردم می‌تواند از این ویژه‌برنامه دیدن کنند.

انتهای پیام/گ

[ad_2]مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان