کد خبر: 340624
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

سید عدنان در اولین مصاحبه خود با روزنامه الشرق قطر عنوان کرد و گفت: من با قراردادی 3 ماهه به الاهلی آمدم تا جای خالی پژمان منتظری را پر کنم
امتیاز خبر: 92 از 100 تعداد رای دهندگان 8423


سید عدنان در اولین مصاحبه خود با روزنامه الشرق قطر عنوان کرد و گفت: من با قراردادی ۳ ماهه به الاهلی آمدم تا جای خالی پژمان منتظری را پر کنم

به گزارش عصر اهواز، پژمان منتظری، مدافع ملی‌پوش کشورمان که در این فصل برای الاهلی قطر بازی می‌کند پس از مصدومیتش از ناحیه کتف حداقل دوماه خانه‌نشین شد و به نظر می‌رسد این مصدومیت در آینده برایش مشکل‌ساز خواهد بود.


باشگاه الاهلی قطر روز گذشته رسما با سید عدنان، مدافع بحرینی قراردادی ۳ ماهه بست تا جای خالی منتظری در مدت مصدومیش را پرکند.


سید عدنان در اولین مصاحبه خود با روزنامه الشرق قطر گفت:«من با قراردادی ۳ ماهه به الاهلی آمدم تا جای خالی پژمان منتظری، مدافع ایرانی که مصدوم است را پر کنم ولی این بدان معنا نیست که من نمی‌توانم در الاهلی بمانم.»


وی در ادامه درباره امکان تمدید قراردادش گفت:«بله من تنها برای ۳ ماه به الاهلی نیامدم. در صورتی‌که عملکردم در طول این ۳ ماه رضایت بخش باشد در الاهلی تا پایان فصل می‌مانم.»


با این تفاسیر زنگ خطر برای منتظری در الاهلی به صدا درآمده است زیرا اگر این مدافع در زمان مصدومیت او عملکرد خوبی داشته باشد می‌تواند تا پایان فصل در الاهلی بماند و جانشین دائمی منتظری شود.


 منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان