کد خبر: 340556
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۷

مدیر آموزش و پرورش شوش از توزیع 1 هزار و 150 کیف مدرسه به ارزش 490 میلیون ریال بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


مدیر آموزش و پرورش شوش از توزیع ۱ هزار و ۱۵۰ کیف مدرسه به ارزش ۴۹۰ میلیون ریال بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، مجتبی دیناروند مدیر آموزش و پرورش شوش بیان کرد: این تعداد کیف مدرسه از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) ، موسسه آموزشی قلم چی و آموزش و پرورش شوش تامین شده در آیینی در قالب طرح مهر ۹۵ روز دوشنبه در دبستان پوشینیه بافت منطقه احمد آباد شوش بین دانش آموزان نیازمند توزیع گردید.

وی دیگر اقدامات خیرخواهانه انجام شده در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند و تامین زیر ساخت های آموزشی در شهرستان شوش را ساخت آموزشگاه از سوی خیرین در روستاهای فاقد آموزشگاه ، بورس رایگان دانش آموزانی که در کنکور قبول شده اند با همکاری کانون آموزشی قلم چی همچنین تامین مانتوی دانش آموزان دختر در قالب طرح دختران آفتاب و نیز تامین پوشاک مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت عنوان کرد.

دیناروند افزود: ۱ هزار و ۴۲۰ دانش آموز نیازمند از جمله حدود ۹۰۰ دانش آموز پسر در طول سال تحصیلی از کمک های افراد نیک اندیش ، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر موسسه های خیریه بهره مند می شوند.

مدیر آموزش و پرورش شوش تعداد واحدهای آموزشی این شهرستان را ۲۴۵ مدرسه عنوان کرد و گفت:۲۴ هزار نفر جمعیت دانش آموزی شهرستان شوش می باشد.

وجود بیش از ۳۰ واحد آموزشی فرسوده از مشکلات آموزشی شهرستان شوش عنوان شده است.

انتهای پیام/گمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان