کد خبر: 340453
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز گفت: در کمتر از شش ماه نخست امسال، حجم تولیداتمان به اندازه کل تولیدات سال ۹۴ بود.

عبدالحسین بساق زاده در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: با تلاش و از خودگذشتگی و زحمات صادقانه پرسنل تولیدکننده و سایر کارکنان در نیمه نخست شهریورماه امسال توانستیم ظرف کمتر از شش ماه، بیش از کل پوشش لوله ها در سال ۹۴ را به میزان ۵۸۲ هزار و ۲۰۸ مترمربع تولید و عرضه کنیم.

وی افزود: در همین راستا برنامه ریزی‌های لازم برای خرید مواد سه گانه پوشش انجام شده تا بتوان تا پایان سال جاری حداقل ۲ برابر سال گذشته پوشش انجام گیرد.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز تصریح کرد: همچنین با برنامه ریزی دقیق تر و همت بالا، فروش لوله تا کنون ۱۲۷ هزار و ۷۶۳ تن محقق شده که با فروش کل سال ۹۴ که ۱۰۲ هزار و ۸۷۸ تن بوده حدود ۲۴ درصد رشد را نشان می دهد.

بساق زاده در پایان عنوان کرد: با تلاش جهادی کارکنان این شرکت امیدواریم در زمانی کوتاه این شرکت را که همچون هواپیمایی در حال صعود است، به اوج واقعی برسانیم تا در حوزه صنعت و اقتصاد مقاومتی، تولید ملی دین خود را به کشور ادا کنیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان