یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 340376
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۸

استاندارخوزستان در این دیدار بر لزوم رفع مشکلات معلولان در استان تاکید کرد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631

[ad_1]

استاندارخوزستان در این دیدار بر لزوم رفع مشکلات معلولان در استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،مهمترین مسائلی که در این جلسه از سوی جامعه معلولان خوزستان بیان شد مشکلاتی در حوزه مناسب سازی امکانات شهری برای استفاده معلولان، عدم اجرای قانون جامع حمایت از معلولان،  عدم همکاری و پاسخگویی مناسب دستگاههای مسئول در این حوزه، مشکلات تردد معلولان در سطح شهر، مشکلات اشتغال معلولان و مشکلات تهیه و تامین تجهیزات معلولان و پروتزهای دست و پای مصنوعی بود.

استاندار خوزستان پس از استماع درددل های اعضای جامعه، طی تماسی با مدیرکل بهزیستی استان دستوراتی به منظور رفع مشکلات این اعضا صادر و بر بهبود شرایط تردد شهری بر مناسب سازی شهری توسط شهرداری و دستگاههای مربوطه تاکید کرد.

استاندار خوزستان با حمایت از اشتغال معلولان، بر اجرای قوانین مربوطه در زمان استخدام توسط دستگاهها تاکید کرد. شریعتی همچنین از مدیرکل بهزیستی خواست در کارگروه مربوطه پیگیر اجرای مصوبات باشد.

انتهای پیام/م

[ad_2]مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان