کد خبر: 340304
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۹

جشنواره فیلم عکس چهل چراغ با موضوع امام حسین (ع) از بهرام بیضایی ،شهاب حسینی و خسرو شکیبایی تقدیر کرد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225


جشنواره فیلم عکس چهل چراغ با موضوع امام حسین (ع) از بهرام بیضایی ،شهاب حسینی و خسرو شکیبایی تقدیر کرد.

 به گزارش خبرگزاری عصر اهواز در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم عکس چهل چراغ که یک شنبه ۲۹ شهریور  با موضوع حضرت امام حسین (ع) برگزار شدبرندگان به شرح زیر معرفی شدند.


دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه به بهرام بیضایی برای «روز واقعه» و تندیس این بخش به داوود میرباقری اهدا شد.


دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن به فاطمه گودرزی برای بازی در فیلم سینمایی «دست‌های خالی» اهدا شد و تندیس این بخش به فریبا کوثری رسید.


دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به محمدرضا شریفی‌نیا رسید. تندیس این بخش نیز به جمشید هاشم‌پور برای بازی در فیلم «هیوا» اهدا شد.


دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اصلی زن به لادن مستوفی برای بازی در فیلم سینمایی «روز واقعه» رسید. تندیس این بخش به مریلا زارعی برای بازی در «دست‌های خالی» اهدا شد.


دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد به زنده‌یاد خسرو شکیبایی برای فیلم دستهای خالی و تندیس این بخش به شهاب حسینی برای فیلم «دل شکسته» رسید.


دیپلم افتخار بهترین کارگردانی به زنده یاد رسول ملاقلی پور برای فیلم «پرواز در شب» رسید و تندیس این بخش به داوود میرباقری برای فیلم «مسافر ری» اهدا شد.


دیپلم افتخار بهترین فیلم به منوچهر محمدی برای فیلم «عصر روز دهم» رسید و تندیس این بخش به مرتضی شایسته و بنیاد سینمایی فارابی برای فیلم سینمایی «روز واقعه» رسید.منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان