کد خبر: 340230
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۳

عصر اهواز - مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان مطابق معمول با اعمال سلیقه و نظر شخصی، تنها برخی از رسانه هایی که مورد پسند خود بود دعوت نموده است و این در حالیست که استاندار بارها بر دعوت از تمامی رسانه های خوزستانی در جلسات و استفاده از پتانسیل آنها تاکید کرده بود.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 1522500

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز ، بعد از ظهر امروز یکشنبه ۲۸ شهریورماه ، نشست خبری دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با اصحاب رسانه در محل استانداری برگزار گردیده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان مطابق معمول با اعمال سلیقه و نظر شخصی، تنها برخی از رسانه هایی که مورد پسند خود بود دعوت نموده است و این  در حالیست که استاندار  بارها  بر دعوت از تمامی رسانه های خوزستانی در جلسات و استفاده از پتانسیل آنها تاکید کرده بود.

این گزینش تا آنجایی خصوصی گشته که بعضی از رسانه ها با طول عمر نزدیک به دوماه و برخی دیگر با دو یا سه نفر به این نشست دعوت شده اند؟!

متاسفانه روابط عمومی استانداری خوزستان بجای اینکه از پتانسیل رسانه های جمعی بهره برده و افکار عمومی را درباره فعالیت‌های استانداری و دولت تدبیر و امید اغناء کنند با نگاه ها و عملکرد سیاسی و فاقد اعتدال خود برخلاف نظر صریح دکتر شریعتی ، سعی دارند برخی از رسانه های بومی را تضعیف نمایند.

لازم به ذکر است که پایگاه خبری تحلیلی عصر اهواز نسبت به این مورد که باعث ایجاد شکاف بین استانداری و رسانه ها می شود اعتراض خود را اعلام می دارد و امید آن است فضای روابط عمومی استانداری خوزستان از روند روابط عمومی استاندار سابق که بسیار پر چالش بوده خارج شود و بدون حب و بغض در نشست های آتی از رسانه های تاثیر گذار و سابقه دار استفاده نماید.

گرچه در این مجال نمی خواهیم ادعا کنیم که میراث مدیریت سابق استان، تعمداً به دنبال ایجاد چنین چالش هایی است، اما خروجی عملکرد و اینگونه برخوردهای اخیر نتیجه ای جز این نخواهد داشت.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان