کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 340039
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۱

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آتش سوزی در اثر اتصال برق در یک مجتمع 6 طبقه در منطقه کیانپارس خبرداد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آتش سوزی در اثر اتصال برق در یک مجتمع ۶ طبقه در منطقه کیانپارس خبرداد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،مقصود حق شناس مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازگفت: ساعت ۱۶:۴۲ دقیقه دیروز طی تماس های تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی اهواز خبر رخداد حادثه آتش سوزی در یک مجتمع ۶ طبقه منطقه کیانپارس اهواز اطلاع داده شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی بدون درنگ از نزدیکترین ایستگاه (ایستگاه شماره ۳۰۰ کیانپارس) تیم های اطفای حریق و امداد نجات را به محل حادثه اعزام و با توجه به گزارش شهروندان مبنی بر وخامت اوضاع، ایستگاه های همجوار را در حالت آماده باش قرار داده و در یک حرکت صحیح عملیاتی، خودروی نردبان را به محل حادثه اعزام کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: اولین تیم عملیاتی با توجه به نزدیکی به محل وقوع ساعت حادثه سه دقیقه بعد در صحنه حاضر شدند.

 فرمانده عملیات نیز بدون فوت وقت همزمان با اجرای عملیات اطفای حریق و با توجه به شدت دود متساعد شده از حریق، تعداد واحدهای مسکونی و همچنین راهروهای کم عرض تقاضای نیروی کمکی و پشتیبانی کرد.

حق شناس بیان داشت: با توجه به زمان وقوع حادثه که مصادف با زمان استراحت و خواب شهروندان بود و از طرفی محل کانون حریق که حدودا در وسط ساختمان قرار داشت، تمام واحدها و ساکنان در محدوده پرخطر قرار گرفته و دشواری کار را دوچندان می کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: به لطف خدا و با رشادت آتش نشانان این حادثه تلفات جانی دربرنداشته است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز یادآور شد: مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز، معاونت عملیات و مدیران مناطق عملیاتی آتش نشانی از بدو اعلام وضعیت در محل حادثه حضور و بر روند اجرای ماموریت همکاران نظارت داشته و دستورات حمایتی را صادر می کردند.

حق شناس با اشاره به اینکه عملیات ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه به پایان رسید، خبر داد: در این عملیات ۱۰ دستگاه خودروی اطفای حریق، امداد و نجات، نردبان و تانکر آبرسان پشتیبانی به همراه ۲۵ آتش نشان حضور داشتند.

 انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان