یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 339879
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۸

امتیاز خبر: 94 از 100 تعداد رای دهندگان 7231


رییس جمهور روز جمعه برای شرکت در هفدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، وارد ونزوئلا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور اسلامی ایران روز جمعه برای شرکت در هفدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، وارد ونزوئلا شد.

در جریان این اجلاس که در جزیره مارگاریتای ونزوئلا برگزار می شود، ریاست  ایران بر جنبش عدم تعهد پایان می یابد و ونزوئلا به طور رسمی عهده دار این مسوولیت می شود. بیش از ۱۲۰ کشور جهان عضو این جنبش هستند.

رییس جمهور در فرودگاه جزیره مارگاریتا مورد استقبال معاون رییس جمهور و وزیر خارجه ونزوئلا قرار گرفت.

روحانی همچنین قرار است عصر امروز به وقت محلی در محل اقامت خود با نیکلاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا دیدار کند.

اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد با شعار صلح ،حاکمیت و همبستگی برای توسعه ، روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می شود.

روحانی در نشست سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، ضمن سخنرانی در اجلاس، با شماری از روسای کشورهای شرکت کننده دیدار و گفت و گو می کند.

رییس جمهوی همچنین پس از اجلاس ونزوئلا، به دعوت رسمی رائول کاسترو رییس جمهوری کوبا ، از این کشور دیدار و با مقامهای ارشد کوبایی درباره راههای توسعه و تعمیق بیش از پیش همکاریهای تهران – هاوانا گفت وگو می کند.

دیدار و گفت و گو با فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا و رییس جمهور این کشور، شرکت در نشست هیات های عالیرتبه دو کشور و امضای اسناد متعدد همکاری، از جمله برنامه هایی است که در جریان سفر رسمی دکتر روحانی به هاوانا پیش بینی شدهاند.

رییس جمهور در آخرین مرحله از سفر خود، برای سخنرانی درهفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد،عازم نیویورک می شود.

دیدار با شماری از سران کشورهای جهان، ملاقات با رهبران ادیان الهی، نشست با نخبگان سیاسی و مصاحبه و کنفرانس خبری، در برنامه فشرده سفر رییس جمهور به نیویورک گنجانده شده است.

روحانی را در این سفر محمد نهاوندیان رییس دفتر و شماری از معاونان رییس جمهور و وزیران کابینه همراهی می کنند.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان