تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 33985
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با بیان این‌که در حال حاضر هیچ خاموشی در مناطق اهواز نداریم، گفت: در راستای تقویت، پایداری شبکه و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مشکل در ساعات پیک، خاموشی‌های با برنامه‌ای را در ساعت های اولیه صبح اعمال می‌کنیم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصراهواز – حسن کریمی اظهار کرد: با تمهیدات انجام‌گرفته در راستای تقویت و پایداری شبکه برق، امروز شاهد پایداری شبکه برق در اهواز هستیم و هیچ خاموشی نداریم اما همچنان مردم باید با توجه به شرایط موجود به رعایت الگوی مصرف برق بپردازند.

وی افزود: استفاده از وسایل الکتریکی غیرضروری در ساعات پیک، باعث بالارفتن بار شبکه می‌شود و با توجه به این شرایط و افزایش گرمای هوا شاهد افزایش بار شبکه‌ها، گداختگی، سیم‌بریدگی، سوختن فیوز و … در شبکه هستیم و در این زمینه برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی در ساعت‌های اولیه صبح خاموشی‌های با برنامه‌ای را در برخی از نقاط شناسایی‌شده اعمال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: در راستای تقویت و پایداری شبکه و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مشکل در ساعت‌های پیک، خاموشی‌های با برنامه‌ای را در ساعت‌های اولیه صبح اعمال می‌کنیم.

کریمی ادامه داد: امروز شاهد وضعیت پایدار شبکه برق اهواز هستیم اما اگر مشترکین در مناطق الگوی مصرف را به خصوص در ساعت‌های اوج رعایت نکنند، شاهد خاموشی شبکه در آن مناطق خواهیم بود.

وی با تاکید بر این‌که در ساعت اوج مصرف شهروندان اهوازی الگوی مصرف را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: زمانی که بار بالا می‌رود، مشکلاتی برای شبکه به وجود می‌آید که باعث قطعی برق مناطق می‌شود که در این زمینه امیدواریم به منظور کاهش خاموشی شبکه در مناطق، مردم الگوی مصرف را رعایت کنند.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری هـورنیـوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان