کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 339829
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز – فولاد خوزستان با کسب پیروزی در برابر پدیده مشهد با شش پله صعود به رده دهم جدول رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، از سری رقابت های هفته ششم لیگ برتر باشگاه های کشور، شامگاه امروز جمعه تیم های فولاد خوزستان و پدیده مشهد در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را تیم فولاد با نتیجه یک بر صفر به سود خود پایان داد.

* گل این بازی ساسان انصاری در دقیقه ۲۸ از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف کرد. وی در دومین بازی خود برای فولاد دومین گلش را وارد دروازه حریف کرد.

* این بازی را محمدرضا فغانی در حالی سوت زد که برادرش علیرضا در همین روز شهرآورد مهم تهران بین تیم های پرسپولیس و استقلال را سوت زده بود.

* بهرام رشیدفرخی (فولاد) و محمدحسین مرادمند و ابوالحسن جعفری (پدیده) اخطاری های این بازی لقب گرفتند.

* فولاد خوزستان در این بازی با ترکیب: ووحید طالب‌لو، مهرداد جماعتی، عبدالله کرمی، ایوب والی، یوسف وکیا، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، محمود مطلق‌زاده (۶۵- احمد عبدالله‌زاده)، اسماعیل شریفات (۸۸- سروش سعیدی)، عبدالله ناصری (۶۸- بهرام رشیدفرخی) و ساسان انصاری وارد میدان شد.

* پدیده مشهد نیز در این بازی با ترکیب: شهاب گردان، ابوالحسن جعفری (۳+۹۰- مرتضی منصوری)، وارازدات هارویان، محمدحسن مرادمند، محمدرضا ناصحی، کریم احمدی، محمدرضا خرسندنیا (۸۸- حمزه خضیراوی)، میلاد کمندانی (۴۶- محمدعلی مردانی)، معین عباسیان، دریسا اسویوبا و یونس شاکری در برابر حریف صف آرایی کرد.

* به‌دلیل نزدیک بودن ساعت این دیدار با دربی تهران، استقبال زیادی از بازی انجام نشد اما تماشاگران فولادی که در استادیوم غدیر حضور یافتند، یک صدا تیم خود را تشویق می‌کردند.

* فولاد خوزستان با این پیروزی موفق شد از رده ۱۶ به رده دهم جدول رده بندی صعود کند و با یک پیروزی شش پله صعود کرد.
 
* امروز وحید طالب لو در حالی اولین بازی خود را برای فولاد خوزستان در درون دروازه انجام داد که مهرداد طهماسبی که در پنج بازی قبلی به‌عنوان دروازه‌بان اصلی فولاد به میدان می‌رفت، در فهرست ۱۸ نفره فولادی‌ها قرار نگرفت و احسان مرادیان سنگربان ذخیره فولاد در این بازی بود.

* داور مسابقه وقفه خنک کردن بازی را اجرا کرد و در پایان هر نیمه شش دقیقه وقت تلف شده را منظور کرد.

* به رغم وعده مسئولان تیم فولاد خوزستان، ارنست ان‌فور مهاجم کامرونی سرخ‌پوشان باز به‌دلیل عدم صدور آی‌تی‌سی نتوانست برای تیمش به میدان برود و بازی را از روی سکوها دنبال می‌کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان