کد خبر: 339751
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۴

عصر اهواز - شهردار اهواز گفت:استقبالی از پارک بانوان اهواز صورت نگرفت و علاوه بر اینکه برای آن تبلیغات نشد، در برخی موارد سوء تبلیغ نیز شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

سید خلف موسوی شهردار اهواز عصر پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات شهر اهواز با حضور مدیران شهرداری، اظهار کرد:فردی در پارک بانوان شهر مشغول به کار بود که به دلیل مشکلات شخصی، برای پارک بانوان اهواز تبلیغات سوء کرد و از آن پس، انتظاری که ما برای استقبال از این پارک داشتیم، محقق نشد.
وی بازدید استاندار خوزستان از مناطق محروم شهر اهواز را عامل موثر رفع مشکلات انباشته این مناطق خواند و گفت:با توجه به وجود مشکلات مادی و بیکاری بخشی از مردم اهواز، امکان پرداخت عوارض برای برخی مناطق میسر نیست.
موسوی افزود:در دوره پذیرش مسئولیت اینجانب در شهرداری اهواز، در مدیریت شهری با استانداری تنش غیرقابل حل نداشتیم و با شورای شهر نیز برای خدمت بهتر به شهروندان به تفاهم مشترک رسیدیم.
شهردار اهواز ، اصلاح ساختار شهرداری اهواز پس از سال ها را گام اساسی در مدیریت فعلی در راستای تحول و خدمت به شهروندان خواند و افزود:استقرار سیستم جامع شهرسازی در شهرداری باعث قابل ملاحظه تخلفات شد و در مسیر برخورد با تخلفات نیز، اغماض نکرده ایم و نمی کنیم.
به گزارش ایرنا نشست بررسی مسائل و مشکلات کلانشهر اهواز با حضور شریعتی استاندار خوزستان، مدیران سازمان ها، مجموعه مدیریتی شهری اهواز برگزار شد.
درداین نشست، طرح های عمرانی ناتمام و تازه آغاز شده، مشکلات اهواز در زمینه حمل و نقل، اعتبارت عمرانی، بافت فرسوده، نیروی انسانی شهرداری اهواز و محیط زیست بررسی شد.
نشست اعضای شورای شهر اهواز و شهردار با استاندار خوزستان در سالن جلسات استانداری برگزار شد.



منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان