کد خبر: 339726
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸

خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران گفت: کسی که اسیر هوای نفس شد، در پرتگاه سقوط قرار می‌گیرد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225


خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران گفت: کسی که اسیر هوای نفس شد، در پرتگاه سقوط قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری سیاسی عصر اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه برخی دنبال عیب مردم هستند تا آنها را زمین بزنند؛ گفت: مطمئن باشید روزی هم همان اتفاق به سراغ آنها خواهد آمد و دیگران عیب آنها را خواهند گفت.


عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه نباید اسیر هوای نفس شد، متذکر شد: کسی که اسیر هوای نفس شد، در پرتگاه سقوط قرار می‌گیرد.


او در خطبه‌های دوم نماز جمعه این هفته تهران در خطبه دوم چهار مناسبت و چهار تحلیل کوتاه داریم. شنبه ولادت امامت امام هادی(ع) است که در عرصه ساماندهی شیعه نقشی ارزنده داشتند. روز سه‌شنبه هم عید غدیر است که روز بیعت با امامت به شمار می‌رود. هیچ روزی از سال نیست که به اندازه روز عید غدیر امامان دعوت به شادی کرده باشند. بسیار سفارش شده که در این روز شادی صادر کنید، عیدی بدهید، غذای خوب تدارک ببینید. سالگرد ارتحال آیت‌الله خزعلی نیز در پیش است. به سالگرد دفاع مقدس هم نزدیک می‌شویم. همچنین پنجشنبه نیز آغاز سال تحصیلی جدید است و امیدواریم از نسل مدرسه درست امانتداری شود.


حجت‌الاسلام خاتمی با بیان اینکه در مورد FATF گفتنی‌های بسیار گفته شده، اظهار داشت: اولا درست است جای تصمیم این عرصه شورای عالی امنیت ملی است نه نماز جمعه. اما نماز جمعه هم باید به مسائل روز بپردازد و اگر این روند پیش برود، می‌گویند امامان جمعه از مسائل سیاسی چیزی نگویند. تصمیم با تریبون نماز جمعه نیست اما نمی‌شود در مورد آن حرفی نزد.


ادامه دارد …منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان