یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 339695
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶

محمدباقر رجال گفت: در حالی که وزارت صنعت اعلام کرده که حداقل 20 درصد قطعات مصرفی در این خودروها باید تولید داخل باشد اما این آقایان هر روز با دادن وعده وعید و امروز و فردا کردن برای خود زمان می‌خرند
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225

[ad_1]

محمدباقر رجال گفت: در حالی که وزارت صنعت اعلام کرده که حداقل ۲۰ درصد قطعات مصرفی در این خودروها باید تولید داخل باشد اما این آقایان هر روز با دادن وعده وعید و امروز و فردا کردن برای خود زمان می‌خرند

رئیس هیأت مدیره‌ انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو در گفت‌وگو با خبرگزاری اقتصادی عصر اهواز، در مورد استفاده خودروسازان خارجی از قطعات ایرانی گفت: این خودروسازها که عمدتاً‌ چینی هستند برای گرفتن امتیازات خاص مانند تسهیلات اعلام می‌کنند که از قطعات تولید داخلی استفاده می‌کنند اما در واقع همه آنها CKD و وارداتی است.


 محمدباقر رجال ادامه داد: در حالی که وزارت صنعت اعلام کرده که حداقل ۲۰ درصد قطعات مصرفی در این خودروها باید تولید داخل باشد اما این شرکت‌ها هر روز با دادن وعده  و وعید و امروز و فردا کردن برای خود زمان می‌خرند و سود سرشاری را نصیب خود می‌کنند. در واقع چیزی از تولیدات قطعه‌سازان ایرانی و آنچه را که وزارت صنعت بخشنامه کرده وارد چرخه تولید خودرو نمی‌شود.


وی در خصوص پیگیری انجمن برای حل این مشکل گفت: متاسفانه عده‌ای در این انجمن نفوذ کرده‌اند و شیطنت‌هایی به نفع خودروسازان چینی می‌کنند به طوری که زمینه را برای توفیق بیشتر آنها آماده می‌کنند. ما امیدواریم با برنامه‌هایی که در این خصوص در نظر گرفته‌ایم زودتر این مسائل حل شود و ما فارغ از این قبیل مشکلات داخلی بتوانیم حقوق قطعه‌سازان ایرانی را پیگیری کنیم.


رجال در پایان تصریح کرد: قطعات تولید شده داخل از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با اجناس چینی نیست و من همواره این سوال را پیش خودم مطرح می‌کنم که این آقایان با چه وجدانی قطعه بی‌کیفیت چینی را وارد کشور می‌کنند و باعث بیکاری جوانان ایرانی می‌شوند. ما اگر می‌خواهیم صنعت خودروی  و قطعه‌سازی کشور پیشرفت کند باید به تولید داخل بها بدهیم و به قطعه‌سازان کمک کنیم.

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان