کد خبر: 339667
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸

رییس مرکز بهداشت شوش از جمع آوری و معدوم سازی بیش از 1 تن مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف از 2 فروشگاه در سطح این شهرستان خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


رییس مرکز بهداشت شوش از جمع آوری و معدوم سازی بیش از ۱ تن مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف از ۲ فروشگاه در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، غلامرضا میرزایی با اشاره به تعطیلی و پلمب یک واحد نانوایی و ۲ سوپرمارکت در شهر شوش در هفته جاری بیان داشت: از این ۲ فروشگاه بیش از یک تن سوسیس، زیتون ، ماست ، جوپرک ، نوشابه ، ادویه ، کیک و کلوچه و نیز انواع آبیموه ، ترشی و رب گوجه غیر قابل مصرف کشف و معدوم شد.

وی دیگر تخلفات بهداشتی این واحدها را رعایت نکردن بهداشت فردی و ابزار کار ، نقص در بهسازی محل کسب و عرضه موادغذایی تاریخ مصرف گذشته عنوان کرد و گفت: پس از صدور اخطار ۲۴ ساعته این مراکز پلمب شدند.

میرزایی افزود: واحدهای مذکور پس از رفع نواقص بهداشتی با نظارت کارشناسان بهداشت محیط فک پلمب خواهند شد در غیر اینصورت واحد صنفی به مراجع قضایی معرفی می شود.

رییس مرکز بهداشت شوش اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۳ هزار واحد در شهرستان شوش مورد بازرسی بهداشتی قرار گرفته و بیش از ۳۱ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شدند.

انتهای پیام/گمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان