کد خبر: 339615
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۱

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان،‌ گفت: به چیزی که استحقاقش را داشتیم نرسیدیم، تساوی در بازی خانگی برایمان حکم شکست را دارد.
امتیاز خبر: 92 از 100 تعداد رای دهندگان 8423


سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان،‌ گفت: به چیزی که استحقاقش را داشتیم نرسیدیم، تساوی در بازی خانگی برایمان حکم شکست را دارد.

به گزارش عصر اهواز، نادر دست‌نشان در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان،‌ گفت: بازیکنان تیم تلاش کردند و هواداران به خوبی از تیم حمایت کردند. به چیزی که استحقاقش را داشتیم نرسیدیم. تساوی در بازی خانگی برایمان حکم شکست را دارد. فقط یکبار گلزنی کردیم. استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و از توپ‌های بلند پشت هافبک‌های ما استفاده می‌کرد. یکبار روی ضربه کرنر به هدفشان رسیدند و بازیکنان ما جوانی کردند تا ساده گل بخوریم. این مسئله باعث شد با تمرکز کمتری در نیمه دوم بازی کنیم. باید ضعف‌مان را جبران کنیم و امتیاز بازی خانگی را به هیچ وجه از دست ندهیم.


وی در مورد اینکه چرا با یک مهاجم بازی می‌کند، اظهار داشت: با یک مهاجم بازی نکردیم. اگر اینطور است حریف هم با یک مهاجم بازی می‌کرد در حالیکه آنها در حمله با سه مهاجم بازی می‌کردند. سه بازیکن پشت مهاجم ما در حملات اضافه می‌شدند. برونو، میلاد جهانی و پورمحمد در حملات اضافه می‌شدند. به نظر شما احترام می‌گذارم اما ما با چهار مهاجم در حمله بازی می‌کردیم.


سر مربی صنعت نفت در مورد دیدار بعدی تیمش مقابل،‌پدیده، اظهار داشت: پدیده سه سال است که در لیگ برتر حضور دارد. با توجه به نتیجه هفته قبل و اینکه این هفته هم به تساوی رسیدیم برای کسب پیروزی به مشهد می‌رویم تا برنده بازی شویم.


 


 منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان