یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 339534
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۷

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:واقعاً اگر این بازیکنان باور به برد داشتند می‌توانستیم پیروز شویم، این تیم باعث افتخار من و باشگاه ست.
امتیاز خبر: 92 از 100 تعداد رای دهندگان 8423

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:واقعاً اگر این بازیکنان باور به برد داشتند می‌توانستیم پیروز شویم، این تیم باعث افتخار من و باشگاه ست.

به گزارش عصر اهواز، مجید جلالی پس از تساوی بدون گل پیکان مقابل نفت در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: واقعاً اگر این بازیکنان باور به برد داشتند می‌توانستیم پیروز شویم، این تیم باعث افتخار من و باشگاه است، این چندمین بازی است که مسلط بودیم اما نتیجه نگرفتیم، مقابل سپاهان و استقلال خوب بازی کردیم و در این بازی به مراتب بهتر از بازی‌های گذشته بودیم ، نمی‌دانم چه موقعیت‌هایی  را باید تبدیل به گل کنند، از کار تیمی بازیکنان خوشحالم اما از اینکه نمی‌توانیم تمام کنیم غمگین هستم.


وی ادامه داد: در جریان بازی ایده‌هایی که ما به تیم می‌دهیم اجرا می‌شود و امیدوارکننده است.


جلالی ادامه داد: ما تیمی هستیم که تازه به لیگ برتر آمدیم و مشکلات را اولویت‌بندی می‌کنیم. به هر حال در بخش‌هایی از بازی مشکلاتی داریم که بخش مهم آن تمام کننده حملات است. وقتی از دروازه‌بان هم رد می‌شدند به بالا می‌زدند که این را به حساب باور می‌گذارم، آنها باید باور کنند که می‌توانند موفق شوند زیرا بازی آنها چنین موضوعی را نشان می‌دهد، از نظر بازی آینده روشنی دارند اما برای بردن باید به باورهای بهتری هم برسند.


 


 


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان