کد خبر: 339466
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۶

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان – سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: تساوی خانگی برای ما حکم شکست را دارد و باید در بازی های آینده این مسئله را جبران کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، نادر دست نشان شامگاه پنج شنبه پس از تساوی خانگی تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازیکنان تیم ما در این بازی تمام تلاش خود را انجام دادند ولی به آنچه استحقاقش را داشتیم دست پیدا نکردیم.

وی افزود: تساوی در بازی خانگی برای نفت آبادان حکم شکست را دارد و با تمام شرایطی که برای دو تیم در این بازی رقم خورد می توانستیم گل های فراوانی به ثمر برسانیم ولی در نهایت به یک پل و نتیجه تساوی بسنده کردیم.

دست نشان تصریح کرد: استقلال خوزستان تیم خوبی است و آنها که قهرمانی فصل قبل را هم یدک می کشند در این بازی با استفاده از ارسال های بلند از سوی هافبک های خود بازی را دنبال کردند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه متاسفانه در این بازی به صورت کاملا ساده گل دریافت کردیم، بیان کرد: امیدواریم در بازی های آینده امتیازات از دست رفته را جبران کنیم و به خصوص در بازی های خانگیف نتایج خوبی کسب کنیم.

دست نشان عنوان کرد: در ۲۰ دقیقه پایانی بازی، دفاع حریف به شدت خسته شد و ما فشار فراوانی وارد کردیم به همین دلیل است که اعتقاد دارم می توانستیم پیروز یان بازی باشیم.

وی در خصوص بازی هفته آینده در برابر پدیده نیز گفت: پدیده تیم با تجربه ای است ولی از فردا تمرینات خود را برای شکست تیم دنبال می کنیم تا با دست پر از مشهد باز گردیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، از سری رقابت های هفته ششم لیگ برتر باشگاه های کشور شامگاه امروز پنج شنبه، تیم های خوزستانی صنعت نفت و استقلال به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی به تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل های این بازی را محمد شادکام (۸۲)  برای صنعت نفت آبادان و  عزت‌الله پورقاز (۵۳) برای استقلال خوزستان وارد دروازه حریف کردند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان