کد خبر: 339427
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۴

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان – سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تساوی در برابر نفت آبادان قطعا به سود هر دو تیم نبود چرا که هر دو تیم دنبال پیروزی بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید سیروس پورموسوی شامگاه پنج شنبه پس از تساوی تمیش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد:نیمه اول بازیکنان ما بازی را به صورت احساسی دنبال کردند و موفق نشدند خواسته های کادر فنی در زمین را پیاده کنند.

وی افزود: خوشبختانه این روند در نیمه دوم اصلاح شد و بازیکنان ما به دنبال یک بازی منطقی رفتند و با شناختی که از نقاط ضعف تیم نفت پیدا کردیم آنها روزنه های نفوذ به تیم حریف را پیدا کردند به همین دلیل در اوائل نیمه اول به گل دست یافتیم ولی در نهایت روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم.

پورموسوی تصریح کرد: از بازی تیم استقلال خوزستان در نیمه دوم رضایت دارم و اگر دقت می کردیم می توانستیم در دقایق آخر گل هم بزنیم ولی در نهایت این بازی به تساوی رسید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص نتیجه بازی نیز گفت: به نظرم این نتیجه به نفع هیچکدام از تیم ها نبود زیرا هر دو تیم به دنبال پیروزی در این مسابقه بودند.

پورموسوی در مورد نفت آبادان نیز اظهار کرد: امسال نفت تیم خوبی است ولی به نظر می رسد تعطیلی لیگ برتر باعث شد این تیم روند خوب خود را از دست بدهد هر چند نفت آبادان با داشتن این هواداران پرشور می تواند در ادامه باز هم بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارد به خصوص اینکه آنها در نیمه دوم بسیار خوب عمل کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، از سری رقابت های هفته ششم لیگ برتر باشگاه های کشور شامگاه امروز پنج شنبه، تیم های خوزستانی صنعت نفت و استقلال به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی به تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل های این بازی را محمد شادکام (۸۲)  برای صنعت نفت آبادان و  عزت‌الله پورقاز (۵۳) برای استقلال خوزستان وارد دروازه حریف کردند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان