کد خبر: 339387
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


دزفول ـ با حضور مسئولان شهری، ۲ پل عابر پیاده در مناطق افشار و مقاومت دزفول افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شهردار دزفول ظهر امروز پنجشنبه در حاشیه افتتاح و بهره برداری از ۲ پل عابرپیاده افشار و فلکه مقاومت که با حضور مسئولان شهری در محل پل عابر پیاده افشار برگزار شد، اظهار کرد: از مدت های گذشته عملیات اجرایی ساخت ۴ پل عابرپیاده در مناطق افشار، مقاومت ، استقلال (پل جانبازان) و روبروی بیمارستان گنجویان آغار شد که مقرر شد پل های دو منطقه از جمله افشار به صورت برقی باشند.

وی افزود: در حال حاضر پل عابر پیاده افشار با طول ۴۲ متر و عرض ۲ متر و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با نصب پله های معمولی افتتاح شد اما قرارداد نصب پله های برقی این پل با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال بسته شده و در دهه فجر از پله های برقی این پل نیز رونمایی خواهد شد.

شهردار دزفول در خصوص دومین پل عابر پیاده افتتاح شده امروز نیز توضیح داد: این پل با مختصات ۴۲ متر طول و ۲.۵ متر مربع عرض و با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد ریال در فلکه مقاومت دزفول  احداث شده است.

کرمی نژاد در ادامه از افتتاح ۲ پل عابر پیاده دیگر در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: این ۲ پل یکی در روبه روی بیمارستان گنجویان و دیگری با عنوان پل جانبازان در منطقه استقلال قرار دارد که پل جانبازان با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال و با طول ۴۲ و عرض ۲ متر مربعی است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان